Forum OSKKO - wątek

TEMAT: zAJĘCIA WYRÓWNAWCZE
strony: [ 1 ]
BBB19-09-2005 22:34:35   [#01]
   Mam bardzo słaby zespół klasowy. Śr. ocen z kl. VI to 2,86. Po rozmowach w klasie okazało się, że 3/4 klasy uczestniczyło w szkole podstawowej w zajęciach dodatkowych z języka polskiego /wyrównawczych/. Czy istnieje możliwość kontynuacji tych zajęć w gimnazjum? I jak powinnam zgłosić ten wniosek  na Radzie?
bomis19-09-2005 22:41:28   [#02]

re: wyrównawcze

poprosic dyrektora o przekazanie np godziny z godzin do dyspozycji dyrektora na zaj. wyrównawcze. A moze, gdy godziny już są rozdysponowane (bo przecież przydałoby sie ich więcej)to zwróćcie sie z prośbą do Organu prow. o godziny poza ramówką. Organ prowadzący może liczbę godzin zwiększyć. A myślę, że podstawa jest. Ale to ja i Pani/Pan wie. Trudniej zrozumieć jest Organowi prowadzącemu. Ale proszę spóbować.Jeżeli nie to niestety pozostaje praca społeczna.
BBB19-09-2005 22:49:08   [#03]

Pracuję 20 lat i w tym czasie co roku prowadzę przynajmniej 2-4 godz. tygodniowo - społecznie.  I pomogę mojej klasie, ale chciałabym choć raz dojrzeć odrobinę zrozumienia u dyrekcji / zawsze ważne są inne wydatki/ czy ze strony Organu Prowadzącego.

  Czy zawsze muszę pracować społecznie? Mam rodzinę, córkę na studiach, syna w klasie maturalnej i w piątej podstawowej. I co?....

   Ale dziekuję za radę - spróbuję.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]