Forum OSKKO - wątek

TEMAT: MATURA -ZIMA
strony: [ 1 ]
danek19-09-2005 21:36:47   [#01]
mam dosyć planów, programóww, en3,en8, sio, Aneksu do arkusza, a od dzisiaj OKE we Wrocławiu i matury zimowej. Spóźniłam się z przesłaniem deklaracji na zimę . i CO TERAZ PORADY SZUKAM( 4 MOICH UCZNIÓW NIE CHCĄ DOPUŚCIĆ DO MATURY ZIMOWEJ )CZEKAŁAM NA ICH DEKLARACJE -BYLI ZA GRANICĄ.
Zola19-09-2005 22:58:43   [#02]
wiem , ze to twoi absolwenci i masz do nich emocjonalny stosunek, ale w dorosłym życiu żaden szef ( no może poza dyrektorem szkoły ;-)) ) nie będzie ich rozpuszczał i dawał dodatkowych terminów
termin składania przez  nich deklaracji minął 30 czerwca, potem OKE sobie go ( nie wiem na jakiej podstawie ) przedłużało,  moje OKE do 31 sierpnia  dla ucznia i do 3 września dla dyrektora, coś za coś  albo pilnowanie terminów i matura albo pobyt za granicą
mają wiosnę i jeszcze czas do 30 września na deklaracje
Danka19-09-2005 23:06:11   [#03]

Gdy nie dopuścisz do egzaminu dojrzałości , bo absolwent nie złozył deklaracji u dyrektora w terminie, napisze odwołanie do KO i dyrek musi przyjąć. Wina dyrka bo trzyma się terminów a nie musi bo przecież na korzyść ucznia. Gdy nie dopuści OKE to tez wina nasza bo zaniedbalismy terminy. Obojętnie kto zawini i co zrobi , zawsze jest nasza wina i musimy to przyjąć. Tu ewidentne zaniedbanie uczniów ale wina Twoja :-) 

Pozdrawiam.

Zola19-09-2005 23:11:34   [#04]
tu przyznaję Ci rację, miałam tak podczas wakacji po terminie lipcowym, absolwenci dzwonili do OKE w sierpniu i otrzymywali odpowiedź ,ze dyrektor musi przyjąć, bo one jeszcze będą przyjmować, po czym ich komunikat ukazał się 30 sierpnia że przedłużyli termin do 31 sierpnia :-(((
zgredek19-09-2005 23:14:08   [#05]

Zola - do starej matury dostaję skierowania kuratora do kilku dni przed pisemnym

i nikogo nie obchodzi, że terminy, że harmonogramy i takie tam inne - to ja jako dyrektor mam tak zorganizować, aby...

a tu - czy naprawdę to tak dawno po tym terminie z nieba wziętym?

Zola20-09-2005 16:33:04   [#06]
Bożenko, ja cały czas twierdzę, że niezależnie od zmian i terminów i tego całego bałaganu najlepiej z maturami radzą sobie dyrektorzy :-))
zgredek20-09-2005 16:34:52   [#07]
pozdrowienia:-)))))))))
Zola20-09-2005 16:37:07   [#08]
ale wiem też, że to najmłodsze pokolenie wiele rzeczy traktuje jako im należne, bo młodzi,
jest to pokolenie wyręczanych i kiedyś musi przyjść czas na to, żeby dorosnąć, żeby dopilnować własnych spraw
jak usprawiedliwienia to dorośli, jak palenie papierosów to dorośli,
ale jak termin to młodzi i mogli zapomnieć
wiem upraszczam, ale sama pilnuję ważnych terminów i lubię, żeby inni też to robili
zgredek20-09-2005 16:44:41   [#09]

to nie tylko najmłodsze

to starsze też jak najbardziej

tylko jeszcze pretensje miewają, że im się nie przypomniało

:-((((((((((

Zola20-09-2005 16:51:17   [#10]
pozwolę sobie   ;-)))))))

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]