Forum OSKKO - wątek

TEMAT: wynajem autobusu szkolnego
strony: [ 1 ]
Max3618-09-2005 22:23:56   [#01]
Mam następujący problem: szkoła jest dysponentem autobusu dowożącego dzieci. czasami zdarza się że wynajmujemy ten autobus (np. na pogrzeby, wesela itp). Problem  w tym, że nie wiem jak ustalać stawkę za wynajem (OP zgadza się na wynajem i sam często z niego korzysta). Napisałem w związku z tym pismo do OP w sprawie ustalenia sposobu naliczanie kwoty wynajmu. OP kwotę ustalił, ale potrzebne jest zarządzenie w tej sprawie (które najlepiej jak by d-r sam sobie napisał). Więc potrzebny mi wzór takiego zarządzenia jeżeli ktoś ma i zasady ustalania kwoty wynajmu. OP ustalił tylko cenę za km, a co z postojem i dojazdem na miejsce. Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.
AnJa18-09-2005 22:59:56   [#02]
U nas w tej chwili standardem jest tylko stawka za kilometr - w niej ma się wszystko zawierać.

Chodzi o przewoźników komercyjnych oczywiście.

Natomiast najważniejszym problemem , który u siebie widzę (mamy busa i chętnych na wynajem) jest problem płacenia kierowcy za pracę w czasie takich wyjazdów (wieczory, soboty, niedziele)- na razie koncepcji nie mam.

Może komuś coś do głowy przychodzi?
Max3619-09-2005 10:35:31   [#03]
No to czekam, bo ja też nie wiem co zrobić
hanabi19-09-2005 11:12:13   [#04]

jaką dokumentację

prowadzicie dla autobusu szkolnego? karty pracy pojazdu tylko czy coś jeszcze , gdzie szukac jakichs przepisów dotyczących rozliczania godzin pracy kierowców, zuzycia paliwa, przejechanych kilometrów itp?

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]