Forum OSKKO - wątek

TEMAT: zajęcia pozalekcyjne
strony: [ 1 ]
anna pp18-09-2005 10:16:26   [#01]

Prosze Was o pomoc! Czy osoba ,która ma kursy j. angielskiego:Stanton Scchool of English- London;English School of Communication Skills; Callan School of English-   CERTIFICATE GRADE C może prowadzić zajęcia pozalekcyjne-kółko j. angielskiego w gimnazjum. Ma przygotowanie pedagogiczne, zacznie teraz licencjat. Proszę o radę. Dziękuję.

beera18-09-2005 10:19:23   [#02]

z godzin do dyspozycji dyrektora?

w sensie- pozalekcyjne z ramowki?

anna pp18-09-2005 15:26:10   [#03]

 

Nie, to nie zajęcia z ramówki, to są godziny ekstra z gminy.Ma być prowadzony język angielski w swietlicy środowiskowej.

beera18-09-2005 16:28:31   [#04]

hm..

swietlica środowiskowa podlega Tobie w jakim sensie?

W naszym przypadku są to godziny gminnego osrodka pomocy i kierownik tego osrodka zawiera umowy z moimi n-lami ( przepraszam za slowo " moimi"- uzywam go w sensie " z naszej szkoły")lub z kims z zewnatrz- w określonym wymiarze.

Ze mna jest tylko zawierane porozumienie w sprawie uzyczania pomieszczeń i delegowania przez kierownika gopsu uprawnien w obszarze nadzoru.

Jesli tu tez tak jest, to nie ma przeszkód by zawrzeć umowę z opisywanym przez Ciebie w poscie 1 n-lem.

 

Powiedz tylko- interesuje mnie- ta pani ma pp- gdzie je nabyla?

na jakis studiach?

anna pp18-09-2005 22:02:17   [#05]
 Jest po AGH, a kwalifikacje  pedagogiczne nabyła na Akademii Pedagogicznej(300godz. oraz 150 praktyki w szkole)-tak pisze w Curicullum Vitae. Ja mam sobie poszukać  nauczyciela, bo to godziny dla uczniów  mojej szkoły o które pisałam. Pani co w ubiegłym roku  uczyła  teraz  uczyć nie może. Trudno jest o anglistę.Asiu a umowa to też taka jak u Ciebie. Pozdrawiam.
beera19-09-2005 09:30:42   [#06]

skoro tak

czyli, ze nie Ty zatrudniasz i nie jest to zatrudnienie w szkole i nie jest to zatrudnienia nauczyciela , to masz prosto.

Tzn- to nie Twoja rzecz;-)

A kierownik GOPSu moze zawrzeć z tą panią  umowę na własnych zasadach.

I niech zawiera

:-)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]