Forum OSKKO - wątek

TEMAT: fundusz zdrowotny
strony: [ 1 ]
Konto zapomniane14-09-2005 13:09:14   [#01]
mam pytanie ponieważ stawiam pierwsze małe kroki w oświacie i natrafił się problem nauczyciel rozchorował się strasznie (nowotwór) chciałby otrzymać pomoc finasową ze szkoły z funduszu zdrowotnego nie wiem tylko jakie dokumenty powinien przedstawić i czy środki wypłacane z funduszu zdrowotnego są opodatkowane podatkiem dochodowym ?? może ktoś miał już taką sytuacje proszę o pomoc
kaan14-09-2005 18:37:03   [#02]
Chyba chodzi tu o możliwość uzyskania świadczenia  z tytułu choroby z funduszu socjalnego. Taka możliwość powinna być ujęta w regulaminie funduszu. Unas wystarcza zaświadczenie o chorobie przewlekłej i rachunkina za leki .
GMR14-09-2005 18:43:17   [#03]

fundusz zdrowotny

może korzystać z funduszu zagwarantowanego w Karcie Nauczyciela. Środki powinny być zapisane w budżecie Gminy i O.P. ustala regulamin. U nas trzeba złożyc wnisek na specjalnym druku oraz dołaczyc dowody potwierdzające wydatki (rachunki, faktury, ew. oswiadczenie). To są inne środki, niż ZFSS - przyznaje je komisja przy Gminie. O podatki należy pytaś księgową lub Urząd Skarbowy.
Marla14-09-2005 18:43:38   [#04]

nasz

regulamin reguluje to w następujący spodób: podanie potwierdone zaświadczeniem od lekarza pierwszego kontaktu o leczeniu choroby przewlwkłej, czesto lekarz sam pisze jaka to choroba
Konto zapomniane14-09-2005 19:48:51   [#05]

fundusz zdrowotny

bardzo wam dziękuje a z tym podatkiem to już wiem nie należy potrącać to świadczenie jest zwolnione

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]