Forum OSKKO - wątek

TEMAT: certyfikat bezpieczeństwa sprzętu
strony: [ 1 ]
Małysz13-09-2005 09:57:04   [#01]
Spotkałam się ostatnio ze stwierdzeniem, że w szkole powinna istnieć teczka z tzw. certyfikatami bezpieczeństwa sprzętu (??). Ile jest w tym nadinterpretacji prawa? a ile rzeczywistej prawdy..
Certyfikaty na sprzet sportowy wydaje m.in. Instytut Sportu w Warszawie. Na liście wyrobów oprócz materacy, bramek, piłek lekkich, stołów do tenisa stołowego są również ławeczki szwedzkie etc.. Data ważności certyfikatu określona jest na 5 lat. Kupując tablice do koszykówki posiadające w wykazie certyfikat i numer nadany dla firmy czy powinnam otrzymać go w sklepie, czy też nie?? Same tablice mogą mieć go, a tak go umieszzczę na innym wysięgniku (bo nie mam pieniędzy??)
Podążając za tym tokiem myślenia, właściwie powinnam mieć również wszelkie certyfikaty dotyczące tablic do pisania, krzeseł, luster, umywalek i innego wyposażenia szkoły .. :)))))
Proszę pomóżcie, bo się gubię ..
Aha!! Jeszcze jedno: jaka jest podstawa prawna do wyznaczenia długości przerw międzylekcyjnych, bo podważono moje 5 minut. Gdzie mogę poczytać na ten temat??

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]