Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Wójt na zagrodzie równy ...
strony: [ 1 ]
Konto zapomniane12-09-2005 13:21:32   [#01]

Co sądzicie o takim zatrudnieniu:

W tej samej miejscowości są dwie odrębne organizacyjnie placówki oświatowe prowadzone przez wójta: Zespół Szkół (SP i G – ok. 30 klas) i Przedszkole (2 oddziały - 50 dzieci).

Dyrektorowi Zespołu wójt powierza pełnienie obowiązków dyrektora przedszkola zatrudniając go w przedszkolu na ½ etatu (art.36a ust.4a Ustawy o syst. ośw.).

Dyrektor w Zespole ma 2 godz. pensum, w Przedszkolu 13 godzin dydaktycznych.
Konto zapomniane12-09-2005 21:57:31   [#02]

ponownie

Powiedzcie, co sądzicie o takim zatrudnieniu?
DYREK12-09-2005 22:13:54   [#03]
Dziwaczne ale możliwe. Może wójtowi należy podpowiedzieć inne rozwiązania.  Może dyrektor  powinień wystąpić o zwolnienie z realizowania zajęć w przedszkolu.
Konto zapomniane12-09-2005 22:28:18   [#04]
Wójtowi zależy na atakim rozwiązaniu. Chodziło o "wycięcie" osoby która dwukrotnie jako jedyna przystępowała do konkursu: pierwszy nie odbył się z powodu braku kworum komisji (nie było wójta o OP), drugi ta osoba przegrała i nie wyłoniono dyrektora. Jedynym "swoim" jest właśnie dyrektor ZS i dlatego wójt powołał ją na to stanowiskoi i jej to odpowiada.
wisiak12-09-2005 22:50:44   [#05]

no, bo właśnie

wójt na zagrodzie.....Przerabiam to przez omalże 3 lata i nie wygram. Syf to syf mówi jego pracownica.Jak zbyt długo  będziesz mówiła, że ci się to nie podoba - to ci udowodnią kim ty jesteś......:(((
Konto zapomniane13-09-2005 07:00:02   [#06]

już mi udowodnili

wczesniej ja byłam dyrektorem, pozbyli sie mnie, nie mieli nikogo na moje miejsce, zrobili dyrektora "do kwadratu"
miriamm913-09-2005 21:47:17   [#07]

A co pozostali? W końcu to decyzja komisji.

Ja wtedy przystępuję do walki. Jeśli nie wygram, nie daję satysfakcji z łatwego zwycięstwa. Ale jeśli już jesteś po walce, wycisz się, znajdź coś dla siebie, oderwij sie od złych myśli, bo szkoda zdrowia.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]