Forum OSKKO - wątek

TEMAT: umowa o pracę w zespole
strony: [ 1 ]
Konto zapomniane07-09-2005 17:49:28   [#01]
Bardzo proszę o pomoc. Jak powinna wyglądać umowa o pracę z nauczycielem zatrudnionym w zespole szkół ponadgimnazjalnych na czas określony i nie określony- jeśli w żadnej ze szkół nie ma etatu,a w sumie w zespole ( tak jak było dawniej) ma godziny ponadwymiarowe. OP nie rozwiazał tego problemu- mamy to zrobić sami. Gorąco proszę o podpowiedź! Pozdrawiam wszystkich....i dziękuję.
ulkowa07-09-2005 18:19:48   [#02]
piszę na ten temat od wczoraj i za chwilę tam też coś dopiszę. Przeczytaj to sobie. Tytuł 1 zespół kilka umów. Nikt nic nie wie !!!!!!!!!!!!!!
Konto zapomniane07-09-2005 19:17:44   [#03]
Przeoczyłam-ale chyba z emocji, przepraszam. Utwierdzam się w tym , że nikt naprawdę nic nie wie---- tylko ma być zrobione???!!!
AnJa07-09-2005 19:29:56   [#04]
jak to nikt nic nie wie?????

ja wiem

OP magosi wie

MEN wie

tyle, że kazde z nas wie  co innego

Twoj organ tez wie -  wie kto musi wiedzieć znaczy
Marek Pleśniar07-09-2005 19:50:03   [#05]
i wszyscy mają rację! swoją;-)
cynamonowa07-09-2005 19:51:05   [#06]

 wiem, ze robimy żle ale na umowach piszemy - miejsce zatrudnienia zespół szkół ( szkoła podstawowa i gimnazjum). jak znormalnieja przepisy to wystawimy nowe.

AnJa07-09-2005 19:59:06   [#07]
miejsce pracy zs (LO im...., I LP, I ULOZ, LODZ, internat przy ZS) mam pisac?????

co wchodzi w skład mego zs z uchwały załozycielskiej i uchwał zmieniających wynika - po co pisac?

zatrudnienia na zs pip mi nie zakwestionuje

a w tej kwestii tylko oni coś moga (grzywna, mandat)

nie wierzę, żeby ON na pismie zalecenie, coby zmienic umowy dał

jak da - przekaże piłeczke OP i nie tam se gadają - bo koszty ewidentnie większe przy szkołach

a przed sądem administracyjnym rzecz wydaje się prosta - poza wcale nieostrym zaopisem w UoSO cała reszta jest za zespołem jako pracodawcą

głupia rzecz, ale NSA na praktyke patrzy: nauczyciel w komisji maturalnej ma byc z innej szkoły, w rozumieniu: nie z tego zespołu

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]