Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Mamy nowe ministerstwo
strony: [ 1 ]
Grażyna06-09-2005 17:03:06   [#01]
Chyba mają dużo kasy, bo zminiają te nazwy jak rękawiczki (a to sporo kosztuje: pieczątki - na taką armię pracowników..., tabliczki, papier firmowy, druki nagród, obwolut, itp.)
Rencista06-09-2005 17:32:24   [#02]

Było

MEN potem MENiS, teraz znów MEN. Dlaczego ? Proste każdy by chciał pracować za pensję jak w ministerstwie. Ponieważ wszystkie stanowiska w MENiS-ie są zajęte to dzięki nowemu ministerstwu tyle nowych miejsc pracy. I nowe limuzyny można sobie kupić a nikt nie może protestować że stare mają już 1 rok bo to przecież nowe ministerstwo. Tak trzymać. Przecież gdzieś rodzina musi pracować, a jak się nie załapie na posła co coma robić ? Oto odpowiedź.
John06-09-2005 22:52:28   [#03]
a mnie sie obilo o uszy- ze po wyborach ma byc MINISTERSTWO EDUKACJI , KULTURY I SPORTU :))) hehe
Magosia06-09-2005 23:30:29   [#04]

???

MEKiS ?
zgredek06-09-2005 23:46:44   [#05]

sikem

tak mi się skojarzyło z pewnymi:

Polam - i wszystko jasne

Osram - i tez w zasadzie

-------------------------------------

żeby nie było, że cóś takiego głupiego piszę (chociaż wcale nie uważam, że mądrego), to wklejam:

Firma OSRAM jest jednym z trzech największych producentów lamp i systemów oświetleniowych na świecie. Produkuje ponad 5000 rodzajów różnorodnych źródeł światła i systemów oświetleniowych, zapewnia oświetlenie we wszystkich dziedzinach życia.

Zapraszamy na stronę Polam Rem S.A. - producenta opraw oświetleniowych dla odbiorców lądowych i stoczniowych. Dystyrybutora programu RemLux, do projektowania i oblicznia źródeł światła.

zgredek06-09-2005 23:47:48   [#06]

albo:

SPOŁEM, społem i sie nie wyspołem

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]