Forum OSKKO - wątek

TEMAT: ZATRUDNIENIE w dwóch szkołach
strony: [ 1 ]
Gama04-09-2005 13:11:28   [#01]
Jestem zatrudniona w dwóch szkołach ( nuaczyciel dyplomowany) na terenie tej samej gminy. Umowy są niezależne , ale do tej pory dyrektorzy szli mi na rękę i układali plan żebym mogła pracować w obu szkołach. Nie zadowolony jest organ prowadzący i wymusił na dyrektorach odpowiedznie działania. W czerwcu 2004r dostałam wypowiedzenie warunków pracy w szkole , której miałam pełny etet , ale umowa na czas nieokreślony. Wyrokiem sądu w czerwcu 2005 przywrócono mnie do pracy, więc organ z art. 22KN przeniósł mnie na parę godzin do szkoły odległej o 8 km na uzupełnienie etetu. W drugiej szkole w czerwcu przeczytano mi ,ze od 1 września będę miała 18 godzin , z czego 10 niezgodnie z kwalifikacjami. Kiedy dyrekcja czytała projeky ponownie w sierpniu, podziękowałam za te godziny bez kwalifikacji. Ostatniego sierpnia wręczono mi umowę , że mam cały etat. Pisemnie odmówiłam przyjęcia tych warunków. Doszły mnie słuchy , że mam pracować cały etat, plan mój , niestety nie będzie układany w porozumieniu z innymi szkołami .Zapomniałam dodać ,że tutaj jestem z mianowania, ale od 1999r w drodze reformy mam 1/2 etatu , z wyjątkiem ubiegłego roku kiedy miałam 16/18.Co robić? Nie chciłabym popadać w konflikt z tą dyrektorką , myślę , że jej działania są wbrew jej woli.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]