Forum OSKKO - wątek

TEMAT: REGULAMIN PRACY
strony: [ 1 ]
piobio04-09-2005 11:27:40   [#01]
Potrzebuję pilnie wzór oświadczenia pracownika o zapoznaniu się z regulaminem pracy. Czy ktoś mi pomoże?
apit04-09-2005 11:40:03   [#02]
Na ostatniej stronie Regulaminu (orginał szkolny) Oświadczenie o zapoznaniu się pracowników i rubryczki na podpis własnoręczny dla wszystkich  pracowników i wystarczy.Przeczytał i potwierdził że się zapoznał.
Rycho04-09-2005 13:25:18   [#03]

to niekoniecznie tak

takie oświdczenie musi byc dołączone do akt osobowych pracownika

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA PRACY I POLITYKI SOCJALNEJ z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika

§ 3. Pracodawca przed dopuszczeniem pracownika do pracy uzyskuje jego pisemne potwierdzenie zapoznania się z treścią regulaminu pracy, a w przypadku określonym w art. 29 § 3 Kodeksu pracy - z informacją, o której mowa w tym przepisie, oraz z przepisami i zasadami dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny pracy, z zakresem informacji objętych tajemnicą określoną w obowiązujących ustawach dla umówionego z pracownikiem rodzaju pracy, a także z obwieszczeniem, o którym mowa w art. 150 Kodeksu pracy.

§ 6. 1. Pracodawca zakłada i prowadzi oddzielne dla każdego pracownika akta osobowe:

2. 2)

b) pisemne potwierdzenie zapoznania się przez pracownika z przepisami i informacjami określonymi w § 3 oraz zaświadczenia o ukończeniu wymaganego szkolenia w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,
piobio04-09-2005 14:52:08   [#04]
To wszystko wiem, ale jak ono powinno wyglądać?
Elusia04-09-2005 14:59:53   [#05]

chyba najprościej tak:

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Pracy. Data. Podpis.

U mnie tak jest i nikt się nie czepia.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]