Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Przeniesienie dziecka
strony: [ 1 ]
Gama02-09-2005 15:56:33   [#01]

 Rodzic poinformował dyrektora placówki w czerwcu , że od 1września 2005r jego dzieci nie będą chodziły do szkoły, ponieważ matka z dziecmi wyjeżdża  do Ameryki na stałe. Obecni byli wicedyrektor i sekretarka. Dzisiaj matka dowiedziała się ,że może mieć sprawę sądową ponieważ nie załatwiła formalności. Jutro kobieta ma odlot. Jakie procedury obowiązują i czy dyrektor nie powinien poinformować o tym rodzica ?

cynamonowa02-09-2005 16:02:18   [#02]
 Matka musi przesłac do szkoły pismo mówiace o fakcie ze dzieci jej chodza do szkoły w USA. Od kogo dowiedziała sie ze będzie sprawa?
Gama02-09-2005 20:22:58   [#03]

;|

Matka miała anonimowy telefon z taką informacją. Zdenerwowana przybiegła do szkoły, nie zastała nikogo z dyrekcji , więc wyżaliła się mnie. Obiecałam pomoc, a już z doświadczenia wiem ,ze moge liczyć na forum oskko. Dziękuję viola.
Grażyna02-09-2005 20:49:22   [#04]
sądzę, że ktoś "życzliwy" ją nastraszył
cynamonowa02-09-2005 20:51:54   [#05]
 Dzis byłam w tej sprawie w moim OP. Troje dzieci nie zgłosiło sie do szkóły. Poinformowano mnie ze powinnam mieć taki oswiadczenia. W jednym z domów pedagog zastał babcię dziecka. ta napisała oświadczenie, że wnuk z rodzicami wyjechał na stałe do Anglii, od pozostałych rodziców ( bo ci zgłosili fakt wyjazdu już w czerwcu) mamy pisma ze szkół we Francji i Niemiec.
cynamonowa02-09-2005 20:53:50   [#06]
 Gamo - co do telefonu to zgadzam się z Grażyną - to pewnie złośliwy " sąsiad" zadzwonił. Bez pzesady, dopiero mamy 2.09 - dziecko może mież katar.
Gama02-09-2005 22:35:39   [#07]
 Jeszcze raz dziękuję za reakcję. Też tak , uspakajałam matkę , że pewnie jakaś "życzliwa dusza" . Sprawa wyjasniona, kiedy otrzymałam wiadomośc od violi zadzwoniłam do matki. Udało jej się skontaktować z dyrkiem później i już jest wszystko ok.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]