Forum OSKKO - wątek

TEMAT: zagospodarowanie
strony: [ 1 ]
kobra29-08-2005 23:29:01   [#01]
Witam uczestników forum.

Mam taką oto wątpliwość:
Nauczyciel pracował w szkole przez dwa lata. Po zakończeniu stażu na nauczyciela kontraktowego pani dyrektor nie przedłużyła z nim umowy o pracę. W momencie, kiedy zainteresowany wiedział,że od 01.09.2005 nie będzie pracował w szkole, wystosował pismo o przyznanie mu zasiłku na zagospodarowanie. nadmieniam,że była to jego pierwsza praca. Wiem również, że skoro nie ma możliwości kontynuowania zatrudnienia, to sytuacja jest jakby niestety jasna- zainteresowanemu nie przysługuje wspomniane świadczenie. Chociaż miałem do niego jako przełożony wiele zastrzeżeń, to wydaje się, że sytuacja, w której znalazł się nauczyciel jest dla niego trudna, a pod względem przepisów ciekawa. Pierwsza praca, brak możliwości otrzymania świadczenia zarówno tu,  jak i w każdej następnej pracy.
Tu moje pytanie:
Czy ktoś z uczestników forum zna jakąkolwiek możliwość, by takie świadczenie wypłacić?

Oczywiście zdaje sobie sprawę,że wiążę się to z ryzykiem dla dyrektora.
rzewa30-08-2005 06:31:37   [#02]

jak uda się

przekonać OP by mu nie kazali zwracać tego zasiłku, to można go wypłacić - wszystko zależy od OP.
lunani30-08-2005 06:59:42   [#03]
Ja wypłaciłam i okazało się, że nauczyciel znalazł pracę i przepracował w oświacie wymagane 3 lata.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]