Forum OSKKO - wątek

TEMAT: raport w lubelskim
strony: [ 1 ]
bomis29-08-2005 23:08:55   [#01]

prosze o pomoc w napisaniu raportu, czy wypełniacie takie tabele jak sobie zażyczył kurator lubelski. Napisałam bez tabelek tak jak myślałam sama. teraz okazało się że dali jakieś tabelkii klops. Od nowa trzeba siedziec bnad sterta papieków i tworzyć następną kupę której nikt poza piszącym nie bedzie miał  czasu czytać.

Może ktos podeśle mi na moją skrzynkę

Magosia30-08-2005 07:28:38   [#02]

Rozporządzenie mowi o raporcie

Dyrektor jest samodzielny- powinien uwzględniać zalecenia KO- ale nie musi przestrzegać metodyki i wzoru raporu.

 Tak uważam i tak robię.

Wzór na stronie i mi nie odpowiada.

Pozdrawiam :-)))

Marek Pleśniar30-08-2005 09:06:59   [#03]

tak patrząc, można w zasadzie stanowisko mieć takie - kto chce - korzysta z gotowca, kto umie, chce - robi wszystko, włącznie z koncepcją sam.

I musi oczywiście mieć KO tę świadomość i zrozumienie.

Myślę że ma, tylko my często nadgorliwie wkładamy łeb w chomąto.

sporo osób nie -  i bardzo dobrze;-)

Iva30-08-2005 13:31:26   [#04]

Pierwsze terminy oddania raportu w lubelskim były do 30 czerwca. Dopiero około 28 czerwca pojawił się wzór raportu KO i podano termin do 31 sierpnia  gdy ja miałam już wydrukowany. Oddałam w takiej postaci jak zrobiłam.

violka30-08-2005 14:56:08   [#05]

Iva

termin był od początku do 31 sierpnia (było mówione: do końca roku, a rok kończy się jak wszyscy wiedzą 31 sierpnia na własne uszy słyszałam)

bomis

tabelek nie trzeba - te tabelki pojawiły się na stronie internetowej w związku  z licznymi telefonami od dyrektorów z pytaniem jak pisac raport

agagumna30-08-2005 15:12:23   [#06]

raport w lubelskim

Je też nie dostosowałam się do wzoru KO Wrocławia i jestem z tego dumna. Choć miałam kłopoty. W czaise mojego urlopu w lipcu otrzymałam pismo od KO delegatura Wałbrzych, że nie umieściłam w raporcie " wszystkich informacji", nie było ani postawy prawnej (bo skąd by ją wzięli) ani konkretów czego nie napisałam. Co ciekawsze takiej samej treści pismo otrzymał organ prowadzący faksem. Nie zareagowałam. Ale nie byłam jedna w naszym rejonie 11 osób nie poddało się i zrobiliśmy myślę kawał dobrej roboty , bo nasze raporty były po prostu przydatne nam do dalszej pracy. Na spotkaniu z KO 23 sierpnia już nie mówili,że dyrektorzy nie zastosowali się do wzoru tylko było przeczytane , że  z zaproponowanego wzoru KO skorzystała większość durektorów - nie było słów typu " z obowiązującego". Po powrocie z konferencji zapytałam czy oczekuje sie ode mnie odpowiedzi . Nikt już niczego nie chciał. Także nie dajmy się nasze wzory są lepsze, a raporty nie są nam znane od tego roku.Pa

agagumna30-08-2005 15:12:42   [#07]

raport w lubelskim

Je też nie dostosowałam się do wzoru KO Wrocławia i jestem z tego dumna. Choć miałam kłopoty. W czaise mojego urlopu w lipcu otrzymałam pismo od KO delegatura Wałbrzych, że nie umieściłam w raporcie " wszystkich informacji", nie było ani postawy prawnej (bo skąd by ją wzięli) ani konkretów czego nie napisałam. Co ciekawsze takiej samej treści pismo otrzymał organ prowadzący faksem. Nie zareagowałam. Ale nie byłam jedna w naszym rejonie 11 osób nie poddało się i zrobiliśmy myślę kawał dobrej roboty , bo nasze raporty były po prostu przydatne nam do dalszej pracy. Na spotkaniu z KO 23 sierpnia już nie mówili,że dyrektorzy nie zastosowali się do wzoru tylko było przeczytane , że  z zaproponowanego wzoru KO skorzystała większość durektorów - nie było słów typu " z obowiązującego". Po powrocie z konferencji zapytałam czy oczekuje sie ode mnie odpowiedzi . Nikt już niczego nie chciał. Także nie dajmy się nasze wzory są lepsze, a raporty nie są nam znane od tego roku.Pa

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]