Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Urlop dla słuchacza szkoły policealnej (zaocznej)
strony: [ 1 ]
MaDem29-08-2005 19:17:31   [#01]

Czy słuchaczowi szkoły policealnej prowadzonej w formie zaocznej (4 semestry), mogę udzielić urlopu (?), zgody na pólroczną przerwę w nauce?

W czym problem? Dziewczyna ma ukończone 2 semestry, na pół roku chce wyjechać za granicę. Wróci w styczniu i od lutego rozpoczęłaby naukę na III semestrze (jest taka możliwość). Czy mogę wyrazić zgodę na taki urlop? Nie chciałabym ją skreślać z list słuchaczy ,a potem przyjmować znowu.

AnJa30-08-2005 17:29:15   [#02]
a po co?

przestaje przychodzić - nie zalicza semestru

wraca - przyjmujesz ponownie (przerwa nie może być dłuższa niz chyba 5 lat - ale tu się mogę mylić i może być nieco mniej)
MaDem30-08-2005 21:13:10   [#03]

Przerwa moża być 3 lata.

Jest to szkoła przywatna i uczeń jeżeli nie chodzi i nie płaci, moze być skreslony. A ja nie chcę jej skreslać,  niech będzie słuchaczką szkoły, tylko z półroczną przerwą.

zgredek30-08-2005 21:17:10   [#04]

nie znam się, ale tak sobie myślę, że jeśli zostanie to chyba powinna płacić

a dlaczego nie można skreślić, a później przyjąć?

zgredek30-08-2005 21:17:38   [#05]
a to chyba statut takie rzeczy powinien regulować?
MaDem30-08-2005 21:25:39   [#06]
no własnie w statucie tego nie ma. I właściwie nigdzie nie ma o urlopach w zaocznych szkołach policealnych :-(((
AnJa30-08-2005 21:29:52   [#07]
bo nie ma czegos takiego jak urlop od uczenia się (studia wyjątkiem)

jesli możesz wg statutu skreślić, to znaczy że także możeesz nie skreślić

niech se dziewuch jedzie - a Ty udawaj, że nie widzisz jej nieobecności

oi oół roku i tak przeciez jej do szkoły ponownie nie weźmiessz - semestr będzie miała do tyłu  chyba, że masz 2 rekrutacje

dlaczego nie mozesz jej skreślić? o zasiłki, zusy czy alimenty chodzi, które jako nie-słuchaczka mogłaby stracić?
zgredek30-08-2005 21:32:25   [#08]
jeśli tak - to co AnJa pisze - to albo straci, albo płaci za semestr - nie wiem co bardziej opłacalne

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]