Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Dwie umowy w zespole - strata nauczyciela :-(
strony: [ 1 ]
Magosia29-08-2005 19:17:02   [#01]

stanowisko mojego OP :

Nauczyciel j.ang z kwalifikacjami .

8 godz SP, 6 godz Gimnazjum . Dwie odrębne umowy ze mną - dyrektorem zespołu, (i obu szkół)
problem w tym, że nigdzie nie ma pół etatu- nie ma dodatku wiejskiego.

Problem drugi - już mój - czy w takim wypadku może realizować staż na stażystę??? Mam wrażenie,że już nic nie łapię ( jestem po radzie ...)

Skomentujcie prawnie dobrzy i mądrzy ludzie :-)))

rzewa29-08-2005 19:21:17   [#02]

staż na pewno może realizować

ale trzeba wystapic do KO o wyznaczenie dyra prowadzącego ... - paranoja!

Już pisałam tutaj nie raz - zatrunianie inaczej niż na zespół jest idiotyczne i rodzi takie bzdurne sytuacje.

A jak to sie ma do tych dwóch umów, na które wzdraga się asia i chce PIP molestować... ??

Ja gdybym była tym n-lem to bym z tymi dwiema umowami do śadu pracy poszła - że chca mnie w ten sposób z dodatku wiejskiego oskubać... ;-(

Magosia29-08-2005 19:26:05   [#03]

Co do stażu

to się sama wskażę (??)- bo to paranoja naprawdę.

Co do dodatku, to spróbuję ugryźć jakoś, ale najchętniej to bym dziewczynę na ten sąd namówiła.

Dzięki Ewa za komentarz.

Jak to macie w zespołach?

DYREK29-08-2005 20:09:51   [#04]

http://www.oskko.edu.pl/forum/thread.php?t=11379&st=27

Magosia29-08-2005 20:40:52   [#05]

To jeszcze dorzucę

Ci nauczyciele , ktorzy byli wcześniej zatrudnieni- wg OP nie tracą praw nabytych i nawet pracujący w składance trzech szkół (bo mam jeszcze filię) zachowują wszelkie prawa. I całe szczęście :-)

Po nowemu traktuje się tylko nowych - z jednej strony rozumiem chęć bycie w zgodzie z prawem - szkoła (nie zespół ) jako miejsce pracy, z drugiej prowadzi to do czystego absurdu.

Rzewa - radziłaś, żeby poczekać do 1 września- co to zmieni? A po wyborach, też jakoś zmian szybko się nie spodziewam.

Chyba ten sąd pracy zostaje:-(

lawenda30-08-2005 18:09:00   [#06]

emerytura

Kochani,

odpowiedzcie na pytanie: czy praktyki zawodowe (skonczylam technikum) oraz dodatkowa praca (jako sprzataczka na koloniach) przed studiami (nie mowie o praktyce studenckiej), ktore nie sa zwiazane z zawodem nauczycielskim odbywane na samodzielnych stanowiskach mozna zaliczyc do lat pracy uprawniajacych do przejscia na emeryture??? Kochani brakuje mi tylko 6 miesiecy na koniec 2007r. ...

syrenka07-09-2005 19:30:32   [#07]

Magosiu!

Co do dodatku wiejskiego, Twój organ zapomniał o art. 22 ust. 3 KN.

Awans natomiast na podst. art. 22 ust. 4 KN.

AnJa07-09-2005 19:41:12   [#08]
generalnie to takie 22 godziny w więcej niż 1 szkole sie opłacają

- urlopowe,
- socjalne (zz nie powinny pozwolić jedynie na centralizacje funduszu)
-nic nie przepada (nadliczbówki czasami przecież lecą jednak)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]