Forum OSKKO - wątek

TEMAT: 8.2.2.Rozporzadzenia o awansie!
strony: [ 1 ]
Mariaszka4029-08-2005 17:40:36   [#01]

Witam wszystkich!

Mam problem jak przeprowadzic opis i analize przypadku tego punktu rozprzadzenia,ktore mowi o wykorzystaniu i doskonaleniu stosowania techniki komputerowej.Przeciez wspolczesny dyrektor bez komputera i internetu nie moglby wcale pracowac!!!Czy ja mam wypisac w tym punkcie  wszystko co robie przy pomocy PC? A moze mam wziac tylko 1 czynnosc i szczegolowo ja analizowac?Wydaje mi sei to dosc trudne.Moze ktos moglby mi podac jakies namiary lub jakis szkic rozpracowania tego zagadnienia?

                                     POzdrawiam -Mariaszka

Magosia29-08-2005 19:23:08   [#02]

Troszkę pomyliłaś

Zgodnie z rozporządzenie - umiejętność wykorzystywania TI przedstawiasz w formie:

4. Dokumentacja, o której mowa w ust. 1 pkt 5, jest przedstawiana, z zastrzeżeniem ust. 5, w następującej formie:

1) opisu i analizy realizacji wymagań, o których mowa w § 8 ust. 2 pkt 1 – 3, ze wskazaniem w szczególności wpływu podejmowanych działań na podniesienie jakości realizowanego w szkole procesu dydaktyczno – wychowawczego;

 

 

Opis i analiza przypadku to dalszy zapis - i tu opisujesz i analizujesz konktetny przypadek rozwiązania problemu .

Iwona130-08-2005 00:05:06   [#03]

raczej

nie pomyliła, bo wymagamia paragraf 8 ust.2 pkt 1, paragraf 8 ust.2 pkt 2 i paragraf 8 ust.2 pkt 3 przedstawiamy w postaci opisu i analizy (bez wyrazu przypadek) a z trzech literek do wyboru piszemy sprawozdania.

jeśli chodzi o pytanie to raczej należy wskazać główne obszary wykorzystania-opisać, zaanalizować i wskazać efekty. Ja mam rozmowę za rok i tak (korzystając z różnych wskazówek) robię!

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]