Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Nie moge spac
strony: [ 1 ]
GGG29-08-2005 06:14:57   [#01]

Dzis mam konferencje o godz10 w nowej szkole , gdzie zaczne uczyc od 1-go wrzesnia.....i nie moglam spac,pracuje juz pare lat , ale zmiana srodowiska  pracy okazala sie jakims podswiadomym stresem......

Prosze -trzymajcie za mnie kciuki........

miriamm929-08-2005 06:20:19   [#02]

O.K.

w tym czasie - tak. A Ty wchodzisz z dośwoadczeniem, nie jesteś całkiem nowalijka. Dasz radę.
GGG29-08-2005 06:34:49   [#03]

Nowalijka nie jestem , ale ta konieczna zmiana....i zupelnie nowe otoczenie....i te przyzwyczajenia do ludzi ...juz mi ich brakuje.....nie jest to tez latwe.

Bardzo dobrze mi sie pracowalo w porzedniej szkole, wspaniale i kompetentne grono pedagogiczne , wspaniala i kompetentna dyrekcja ( niestety byl to czas okreslony- urlop wychowawczy pani , ktora zastepowalam) ,

 mam nadzieje , ze i w nowej szkole tak bedzie.....

GRenata29-08-2005 06:41:07   [#04]

GGG

Chyba każda zmiana, także na lepsze, wiąże się z mniejszym lub większym stresem. Tak już jest. Wierzę, że Twój stres minie bezpowrotnie, gdy tylko dzisiaj przekroczysz próg swojej nowej szkoły. Życzę powodzenia!!! Kciuki też trzymam.  :)
GGG29-08-2005 07:59:49   [#05]

GRenata

 oby Twoje slowa sie sprawdzily , bede sie pomalu wybierac , bo mam

dosc daleko do szkoly.......

GRenata29-08-2005 08:41:48   [#06]

GGG

jeśli to czytasz, to znaczy, że już wróciłaś z narady. I dobrze, bo mi palce ścierpły od tego trzymania. Jak samopoczucie?

miriamm929-08-2005 19:19:06   [#07]

Czemu nic nie mówisz?

Jak Ci poszło? Żyjesz aby? Załóż jakieś człapaki albo domowe pantofelki szpilka i futerko jak gwiazda, jednak nie, nie bedą pasować. Bądż boso i wejdź do chatki i poklikaj na co się da, nie pomiń miotły, to jest ważny sprzęt dla kobietek. Ja lubię wiersz o Piracie.
http://republika.pl/nadziewanka/chatka.html   (nie wiem jak zrobić aktywną)
Marek Pleśniar29-08-2005 19:24:21   [#08]
i jak poszło?
miriamm929-08-2005 19:27:40   [#09]

Dla wszystkich też

chatka i chateczki # 07
Sylwia Ledwig29-08-2005 19:42:43   [#10]

bede sie pomalu wybierac , bo mam dosc daleko do szkoly.......

No więc jeśli słowa życzeń się sprawdziły, to Grażynie tak się w szkole podobało, że równie powoli jak się do szkoły wybierała, tak i powoli do domu powróci ...

również i jam ciekawa pierwszych wrażeń ...

Pozdrowienia i powodzenia

kaan29-08-2005 21:33:43   [#11]

pocieszenie

Nawet jak się idzie do "starej" pracy to też przychodzi takie coś, niby nic. Niby człowiek wie (mniejwięcej) co go czeka, pomimo pomysłowości dyrekcji w urozmaicaniu życia. A tu budzę się o szóstej z minutami (organizm chyba reaguje na koniec sierpnia), i człowiek myśli co mu ten rok szkolny przyniesie.Jak widać też nie mogę spać "wakacyjnie" do9-ej.Czy to stres, czy inne licho? Trzymaj się nie jesteś sama!
Majka29-08-2005 22:39:13   [#12]
A ja nagle mogę spać :))  Reakcja nerwowa czy powrót do normalności?
Ale też jestem ciekawa, co u GGG :)
GGG29-08-2005 23:13:49   [#13]

Dziekuje Wam wszystkim za wsparcie ...i przepraszam , ze wczesniej nie pisalam , ale musialam wyjechac poza Krakow.

Konferencja  trwala trwala 3 godz...no i wydaje mi sie , ze wszystko dla mnie obce , bo i tak jest.

Trzeba sie bedzie przyzwyczic do nowego otoczenia i wogole wszystkiego nowego......na to potrzeba troche czasu.

Jestem dobrej mysli po dzisiejszym spotkaniu...pracy wiadomo -ogrom.

Nie mialam okazji za duzo porozmawiac z nauczycielami , bo byla tylko krotka przerwa , ale wydaja sie sympatyczni i zyczliwi.

Moze za jakis czas napisze wiecej....

Jeszcze raz seeeeeeerdecznie dziekuje

              i seeeeeeerdecznie Wszystkich pozdrawiam

                                                    Grazyna

Gaba30-08-2005 04:54:37   [#14]
i ja wstałam już - nie mogę spać. tyle spraw chciałabym zatałatwić i nie załatwię. ;-)
Sylwia Ledwig30-08-2005 08:16:44   [#15]

Gaba załatwisz, załatwisz ! ... przecież po to wstałaś. No i z Twoim temperamentem, kto ma załawić jak nie Ty ?!

Poza tym tatuś mawiał (ciągle jeszcze mawia, ale rzadziej bo jest na emeryturze), że kto rano wstaje temu Pan Bóg daje. W sensie, że się darzyć będzie (jakby kto miał wątpliwość). Moja mama ją chyba miała, bo kończyła zdanie: no daje, daje, ale roboty podwójnie ...

A Grażynie gratulacje ! No i dobrej mocnej kawy porannej na początek !

stan30-08-2005 13:15:21   [#16]
...  a ja mimo długiego stażu nie mogę spać m in. z takich powodów.
A przecież wszystkiego się nie przewidzi ani nie wyeliminuje
Marek Pleśniar30-08-2005 18:27:41   [#17]

"wyrok ma być przestrogą nie tylko dla oskarżonego, ale również dla administratorów podobnych obiektów"

dodatkowo skazali dyrektora za innych dyrektorów a nie za jego winę???

No bo jak ku przestrodze to na rzecz innych a nie za to co zrobił (a raczej nie zrobił) podsądny

GGG01-09-2005 19:38:05   [#18]

No i sie zaczelo ....uroczyste rozpoczecie.....nowe twarze dzieci ...i wogole wszysko nowe....inny swiat, zupelnie inny niz do tej pory ...czy gorszy czy lepszy -czas pokaze.

Juz moge spac .. moze jeszcze nie calkiem spokojnie ....mysle  jak uczyc , aby nauczyc ( zmienil mi sie typ szkoly ) no i miec ten dobry kontakt z mlodzieza jak do tej pory.......moze jednak ...mam nadzieje ze tak bedzie...

Kochani Forumowicze jestescie dla mnie jak balsam.... co ja bym bez Was zrobila.....

             pozdrawiam Wszystkich serdecznie

Magik01-09-2005 22:14:28   [#19]

GGG

Dziękuję w imieniu  wszystkich i życzę wszystkiego dobrego i najlepszego.

 

Oby się dobrze działo , oby dzieci się samolotów nie czepiały itd..

       Odezwij się jeszcze i napisz co dalej.

Aja czaruje , aby bylo dobrze-))))))

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]