Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Stażysta.Dokumenty.
strony: [ 1 ]
lunani25-08-2005 20:27:17   [#01]
Jakie dokumenty zostają w szkole po zakończonym stażu stażysty i rozmowie kwlifikacyjnej?
GMR25-08-2005 22:04:17   [#02]
nie zaszkodzi jak zostaną wszystkie, bo tak na 100% to tego chyba nikt nie wie.
ewcia26-08-2005 00:49:26   [#03]
Ja zostawiam wszystkie.
Władysław Ścianek26-08-2005 07:38:08   [#04]
O tym decyduje dyrektor szkoły - placówki, gdyż on organizuje postępowanie kwalifikacyjne i on gromadzi dokumentację przebiegu postępowania. Prawo nie określa odpowiedzi na postawione przez  lunani pytanie, tak w odniesierniu do nauczyciela kontraktowego, jak również do pozostałych.  Serdecznie pozdrawiam !!!
lunani26-08-2005 20:38:17   [#05]
Pozdrawiam wszystkich, którzy mi odpowiedzieli. Będę przekazywać szkołę i sama muszę zrobić archiwum. A nie chcę zostawić czegoś źle.
miriamm927-08-2005 07:40:10   [#06]

Można odnieść to

do dyplomowanego. Moje  KO zostawia do archiwizacji:
A.Akt nadania + powiadomienie o odbiorze aktu (na powiadomieniu n-l wpisuje: potwierdzam odbiór aktu nadania w dniu... i podpis czytelny)  

B.1.Zaświadczenie o akceptacji komisji kwalifikacyjnej/egzaminacyjnej ( czyli toż samo: na zaświadczeniu kwituje odbiór zaświadczenia, jest ono sporządzane w 2 sztukach-jedno do archiwizacji, drugie na własność n-la), 2.Analiza formalna - protokół, 3.Protokół z posiedzenia komisji egzaminacyjnej/kwalifikacyjnej +upoważnienia (obserwatorów, ze związkow, z ramienia KO), 4.Oświadczenia o bezstronności.  5. Karty indywidualnej oceny.

C.1.Akt mianowania, 2.Zaświadczenie dyrektora/organu o zatrudnieniu w okresie stażu i obecnie, 3.Kwalifikacje+warunek skróconego stażu-gdy ten go dotyczy, 4.Plan rozwoju zawodowego. 5.Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju, 6.ocena dorobku zawodowego.

D.1.Zarządzenie o postępowaniu, 2. Powiadomienia zainteresowanych stron o wszczęciu postepowania(1 egzemplarz się zostawia sobie), 3.Wniosek nauczyciela -data, nr wniosku.

Może się przyda.
lunani28-08-2005 12:56:29   [#07]
Bardzo dziękuję

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]