Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Ile zarobi
strony: [ 1 ]
Ganges25-08-2005 17:11:11   [#01]

 Kochani , pomóżcie!

 Mam znajomą , która dostała się do szkoły specjalnej do pracy. Jest studentką pedagogiki specjalnej i praca pomocy nauczyciela w oddziale dla głęboko upośledzonych to dla niej świetna okazja do wdrażania się w przyszłe obowiązki. Na ile pieniędzy może liczyć taka dziewczyna, która jak dotąd ma za sobą tylko 5 miesięczny staż?

GMR25-08-2005 22:11:10   [#02]

Ile zarobi

najlepiej - niech zapyta swojego dyrektora
Fakir225-08-2005 22:29:27   [#03]

U mnie by dostała....

jako pomoc nauczyciela +/- 850,- brutto... To na rękę tak około 630,-... Do tego jeszcze ewentualne premie, dodatki i duperele (wg odrębnego regulaminu). No bo zatrudniona jest jako pomoc nauczyciela... I to na 40 godzin (jeśli cały etat)... Z reguły dziewczyny mają około 800,- na rękę - jeśli są "dobre"...
Takie są realia...
Jeśli jednak trafi na dyrektora "z jajem" i sama będzie miała w sobie "to cóś" - może się okazać, że gdy już skończy studia będzie miała dobrą pracę !!!
Ganges26-08-2005 16:43:29   [#04]
Dzięki Fakirze! Panienka obłąkana z radości, gotowa pracować za darmo, (ale wiem, że pieniążki jej się przydadzą na czesne) uważa , że pytanie o gażę to nietakt. Młode to jeszcze i na garnuszku u mamusi,to się ucieszy.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]