Forum OSKKO - wątek

TEMAT: jak przymusić?
strony: [ 1 ]
emeryt17-08-2005 15:00:22   [#01]
Mam przedszkole. I to przedszkole organizacyjnie ma oddział integralny ze strukturą przedszkola, ale w miejscowości odległej o 4 km.Nauczyciel jest zatrudniony w przedszkolu. I każę mu pracować w tym oddziale zamiejscowym. Ale nauczyciel mówi "nie" -bez oficjalnego przeniesienia nie pójdę. A ja nie mam go dokąd przenieść, bo to to samo przedszkole. Ja mu tylko wskazuję, że od 1.09. ma pracować w tamtym miejscu. Jak to rozgryźć? Jakim dokumentem??
beera17-08-2005 15:10:35   [#02]

a czemu Ty?

Jak rozumiem jest to jedno przedszkole, ktore ma dyrektora

I ten dyrektor buduje przydział czynnosci dla całego przedszkola- także oddziału zamiejscowego.
W tym przydziale wyznacza oddziały i nauczycieli- tak?

I na tym bym poprzestała- tzn zostawiła rzecz dla dyrektora.

Pytanie tylko- czy taki przydział był w projekcie organizacyjnym? ( nic to nie zmienia, oczywiście, bo wymyslono aneksy, ale ciekawa jestem)

emeryt17-08-2005 15:16:34   [#03]

asieńko...

Rzuciłem temat z ciekawości.Oczywiście to sprawa dyrektora i decyzja będzie Jego. Raczej się przyglądam co się dzieje w przedszkolu i chcę wiedzieć więcej- w sprawach organizacji i kadr już dość długo nie siedzę.

A dyrektora mam młodego.Wielu rzeczy się uczy a kocioł w tym roku ma niesamowity (50% wymiany kadry) + kapitalny remont w którym zawalono już wszystkie możliwe terminy.

zgredek17-08-2005 16:15:43   [#04]
dawaj go tu - nauczy się szybciej niż mysli;-) i kocioł mu nie będzie straszny;-)
beera17-08-2005 16:45:25   [#05]

;-)

No, bo zrozumialam, ze Ty- a w takiej sytuacji nie wiedziałam, co odpowiedzieć

a gdy dyrektor, ma to zrobić to wiem :-)

Ma ustalić przydział czynności, podać go i czekać na rozwój wypadków :-)

( a odpowiedz mi, jak w projekcie było- tzn kto miał pracować w zamiejscowym)

się nie czepiałam przekraczania kompetencji, tylko ciekawiłam :-))

....

i daj go tu tego dyrektora- zgredka dobrze radzi

:-)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]