Forum OSKKO - wątek

TEMAT: zatrudnienie w zespole
strony: [ 1 ][ 2 ]
AnJa18-08-2005 08:12:07   [#51]
gaba- co to jest szkoła główna (poza Handlową i Gospodarstwa Wiejskiego - o tych słyszałem;-)

myśle, u ciebie jednak sytuacja była trochę inna - miałas nie zespół tylko gimnazjum z wygaszanymi klasami podstawówki

cudo takie u nas nazywa się szkoła finansująca ( nimenklatura bodajże z okresu szkół zbiorczych z l.70.)

zatrudniałaś (czy twój poprzednik) nauczycieli do gimnazjum - tym z podstawówki albo praca się kończyła, albo zatrudniałaś ich stopniowo w gimnazjum

w tej sytuacji rozwiązanie w postaci quasi-zespołu  jednak z wyraźnie rozdzielonymi podmiotami go tworzącymi wydaje się może i nie najmądrzejsze ale jakoś wytłumaczalne (może zresztą i dlatego, że 3 lata sam w takim systemie funkcjonowałem:-)
Rencista18-08-2005 18:08:28   [#52]

Do rzewy

Droga rzewo !!

Podpowiadasz żeby czekac do września albo nowego roku. Zgoda, ale co z osobami które zatrudniam od 1.09. Zatrudnic w Zespole ? A jeśli Wydział Oświaty się uprze to jakie argumenty żeby czekac ?  Będą jakiejś zmiany w tym temacie ?

Dzięki za informacje

Gaba18-08-2005 21:31:17   [#53]

no, jasne AnJa, że tak było - jedno sie wygaszało, a drugie powstawało, a nawet przez 3 lata w ZUS byłam jako pracownik pewnej SP, w której nigdy nie byłam zatrudniona. A nawet jak skaner ZUS zeskanował źle - to podmiot nazywał sie SZKOKA i nie ruszało to panienki w ZUS, że nie ma takiego podmiotu... (to taka ciekawostka turystyczno-krajoznawcza na linii ZUS i poracodawca)

I to jest własnie śmieszne - masz zespoły i zespoły - jedno się wygasza, a drugie jest np. konglomeratem szkół zawodowych, gdzie nauczyciele uczą po kilka godzin w szkołach... a zapis w UoSO jest jeden.

rzewa18-08-2005 21:40:48   [#54]

Rencista

jak Wydział sie uprze, to nie ma siły, trza robić jak wydział każe... nie ma się co kopać z koniem :-)

Może powiesz jak masz na imię, bo trochę głupio zwracać sie per rencista (no i pci nie wiadomo ;-)))

AnJa19-08-2005 00:45:28   [#55]
pcię  sprawdzisz ewentualnie w realu:-)

nie rób  jak ci każą - niech im się wydaje, ze się kopią- koniem bądź!!!!

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ][ 2 ]