Forum OSKKO - wątek

TEMAT: To juz było, ale...
strony: [ 1 ]
bogna402-08-2005 16:41:19   [#01]
Pomocy!!! Interesuje mnie wszystko na temat :" Patron szkoły".Byłam w szukaju, ale może jest ktoś kto przez to przechodził ostatnio.Jakie są procedury? Czy trzeba miec zgodę organu prowadzącego? Od czego zacząć? Chodzi o małą, wiejską szkołę( 100) uczniów.Chęci mamy duże, ale wiedza na ten temat mała.Pomocy! i jeszcze jedno pytanie: kiedy zaczną się wakacje dla dyrektora?
bogna402-08-2005 16:49:09   [#02]

Serdeczne dzięki

...tym wszystkim, którzy wyjasniali mi sprawy przetargu na remonty.Nie miałam wyjścia i musiałam za to się wziąć, ale po czytaniu postów Forum, duzo spokojniej podeszlam do tematu, i nie dałam sie zaskoczyc czymś takim jak np.SIWZ.Jestem juz po przetargu, prace idą pełną parą.Skończą do końca sierpnia.A ja zastanawiam się nad następnym remontem.Jest to ciekawe doswiadczenie, nie wiem czy potrzebne dyrektorowi szkoły, ale ciekawe.Raz jeszcze dziękuję.Forum to skarbnica informacji.
bogna402-08-2005 16:52:41   [#03]

Serdeczne dzięki...

...tym wszystkim, którzy wyjasniali mi sprawy przetargu na remonty.Nie miałam wyjścia i musiałam za to się wziąć, ale po czytaniu postów Forum, duzo spokojniej podeszlam do tematu, i nie dałam sie zaskoczyc czymś takim jak np.SIWZ.Jestem juz po przetargu, prace idą pełną parą.Skończą do końca sierpnia.A ja zastanawiam się nad następnym remontem.Jest to ciekawe doswiadczenie, nie wiem czy potrzebne dyrektorowi szkoły, ale ciekawe.Raz jeszcze dziękuję.Forum to skarbnica informacji.
bogna402-08-2005 16:53:24   [#04]

pomyłki

ale mi się namieszało... przepraszam
AnJa02-08-2005 17:02:57   [#05]
1. o patronie niewiele wiem - w 1924 roku było to podobno łatwe:-).Dzisiaj: uchwała OP na pewno, zgoda Rodziny Patrona, organizacji, czy własciciela praw autorskich też potrzebna potrzebna.Chyba sąsiedzi cos planują, za parę dni moge się wywiedzieć.

2. Wg mojej wiedzy wakacje dla dyrektora (jeśli jest to nauczyciel, któremu powierzonoi stanowisko)zaczęły się ok.25 czerwca (wg. kalendarza gregoriańskiego)
bogna402-08-2005 22:51:02   [#06]

AnJa

Będę wdzięczna za każdą informację o patronie.Oby wywiad dobrze zadziałał.

Faktycznie, słyszałam coś o wakacjach 25.06.ale jakos do dziś nie doświadczyłam.No cóż... często słyszę w takich momentach " chciało się być dyrektorem?".Ciśnie mi się wtedy znane już powiedzenie" nie chcę, ale muszę".

zgredek02-08-2005 22:54:05   [#07]

oj, bogna

trzeba sobie czas dobrze rozplanować;-)

znaczy czas na pracę i wypoczynek

(ja tylko tak, bo arkusz robię;-))

Wertykal02-08-2005 23:13:55   [#08]

Wszystko pomieszalyscie, dziewczyny.

Praca w urlopie, arkusz w lipcu - no coz, takie to nasze, swojskie.

Popatrz Bogna co masz zapisane w statucie na temat Patrona, bo jak nie masz nic, to... ;-))

Marek

zgredek02-08-2005 23:27:20   [#09]
...wpiszesz?
zgredek02-08-2005 23:28:15   [#10]
sierpień już?
bogna403-08-2005 09:08:32   [#11]

Marek Widurek

Lecę do szkoły sprawdzić co mam w statucie, ale obawiam się, że nic na temat patrona.Wtedy nikt nie myślał o patronie, ale byle tylko sklecić ten statut.Swoją drogą wymaga on tak wielu poprawek i nowych uregulowań, że wolałabym napisać nowy.I tu pytanie: czy mogę?????????

zgredek

a ja arkusz mam :-)))))))))), i nie musze go robić , i chyba za kilka dni będę miała tygodniowe wakacje!!!!!!!!!Istna rozpusta!!!!!!! Cały tydzień!!!!! Potrafisz to sobie wyobrazić, zgredku?

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]