Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Uwaga, MENiS i CKE już zmienia terminy
strony: [ 1 ]
Gaba15-08-2002 14:20:14   [#01]
dobrze, że jeszcze przed rokiem szkolnym, dobrze, że w lecie, a nie na wiosnę...

no, dobrze - kiedy sama oglądałam pierwsze entuzjastycznie opublikowane daty egzmianów dla III klas G, miałam zastrzeżenia, czy aby się znowu coś komuś gdzieś nie ponakłada...

i masz... jest zmiana, jest przesunięcie.


Termin rzecz święta - dla mnie kalendarz roku szkolnego to rozkład jazdy, opracowuję go drugi rok i bardzo pomaga uchwycić organizację - to także pewna umowa i wyraz szcunku, by sobie mogli rodzice i nauczyciele ułożyć życie... a tak to zmiany, zmiany, zmiany... pantha rei...

Mam nadzieję, że to jedyna zmiana.
Czy ja rzeczywiście mam taką nadzieję?

8.05. - cz. humanistyczna
9.05. - cz. mat- przyr.


Zaufanie zdobywa się także stałością... ktoś się kiedyś obraził na mnie i bardzo gniewa do tej pory, kiedy nerwowo zareagowałam na to coś - zmienność, nierzetelność, powierzchwność, naiwne błędy.

Brak mi oazy stałości - niezmienności, bym mogła coś twierdzić na 100% o polskiej naszej powszedniej szkole.

Litości!
Konto zapomniane15-08-2002 18:35:30   [#02]

Gaba! ta wiadomość chwilowo wytrąciła mnie z równowagi... sprawdziłam, że to czwartek i piątek, więc bardzo mi to nie odpowiada prywatnie ( mój syn 11.05.idzie do I Komunii ) oraz służbowo, bo chciałam ponownie podjąć współpracę z OKE, a w tej sytuacji będzie trudno ...

Mimo to DZIĘKUJĘ za wieści !!!

HenrykB15-08-2002 19:28:53   [#03]

I znowu poprawki

Można dostać nerwicy. W szkole wiszą terminy od czerwca, brakowało egzaminów. Wstawiłem. Teraz zmiana - jutro zmienię. W witrynie materiał do zmiany - i online i w pliku zip.

Kiedy wreszcie ktoś zacznie oświatę traktować poważnie?

HenrykB15-08-2002 19:35:28   [#04]

Tak przy okazji MENiSa

Opublikowali sprawozdanie EN-3.

Warto ściągnąć i się przyjrzeć wcześniej. Żeby znowu nie było zaskoczenia.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]