Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Negatywna ocena i co dalej?
strony: [ 1 ]
Bas10-07-2005 23:10:34   [#01]
Wystawiam negatywną (niestety) ocenę za staż na dypl. Co dalej? Odwołania , mam nadzieję, nie będzie. Czy ma powtarzać (9 m-cy za moją zgodą), czy co? I jaka podstawa prawna?
Bas10-07-2005 23:47:28   [#02]

Poszukałam

w szukaju i wiem. Poczytałam też tam kilka opinii w stylu "zadania najwyżej na mianowanego nie dyplomowanego". To przeciez zadanie komisji, nie nasze. Jeżeli n-l zaplanuje tego typu zadania i je zrealizuje, to ja mu pozytywnie oceniam staż. A że nie zrobi tego komisja, to już inna sprawa. Nie mamy prawa ingerować w treść zadań (oczywiście po sprawdzeniu ich zgodności z prawem i specyfiką szkoły). Jednak gdy ktoś marnie zaplanuje, to jego sprawa. Jeżeli zrealizował tę marność, to ma pozytywnie. Mylę się?
Alicja B11-07-2005 15:45:25   [#03]

Staż ponownie

Art. 9 c ust. 11 KN

Jeśli nauczyciel się nie odwoła, odbywa na swój wniosek i za Twoją zgodą jeden dodatkowy staż w wymiarze 9 miesięcy, po którym ponownie wystawiasz ocenę dorobku.

Bas11-07-2005 23:13:47   [#04]

Dzięki

Alicjo za utwierdzenie.
bogna412-07-2005 01:50:21   [#05]

podwórko szkolne a balangi

Czy macie taki problem, a może mieliście?W czasie wakacji ( i nie tylko)na podwórko szkolne , wieczorem przychodzi młodzież, kt.pije alkohol, śmieci, zastawia po sobie straszny bałagan.Szkoła leży na uboczu, więc nikt z mieszkańców nie widzi co się tam dzieje.Ostatnio wybili w drzwiach szybę, pewnie przez nieuwagę, ale nie moge pozwolić, zeby to się powtarzało.Czy u kogos było podobnie? jak sobie poradziliście?
bratek12-07-2005 23:27:49   [#06]

Ups........ Bogna....

Chyba wątki Ci się pomyliły........ Znaczy- chyba chciałaś to puścić na główną? NIe?

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]