Forum OSKKO - wątek

TEMAT: wakacje...remonty
strony: [ 1 ]
becia 205-07-2005 00:28:47   [#01]

Witam wszystkich forumowiczów... to jest mój pierwszy raz...

Właśnie trwają wakacje i co niektórzy rozpoczynają remonty... zdobyliśmy parę metrów kwadratowych płytek schodowych (stopnicowych...z takimi rowkami antypoślizgowymi)  z klinkieru pewnego szanującego się producenta na rynku polskim (sponsoring). Zaplanowaliśmy remont schodów wejściowych do szkoły i okazało się, że szef naszej ekipy remontowej ma wątpliwości czy te płytki można wykorzystać. Stwierdził, ze muszą one spełniać jakieś specjalne wymogi bezpieczeństwa, czy ktoś zna takie przepisy...

AnJa05-07-2005 09:04:42   [#02]
Nie słyszałem - jeśli sa do obrotu dopuszczone, to wymogi normy budowlanej spełniają.

Że zima są śliskie to wiem z doswiadczenia.

Ja bym kładł - szef brygady remontowej jest od remontów - a że mu sie przy tych temperaturach nie chce to rozumiem.

Aha - sprawdź , czy sa to płytki zewnętrzne.
becia 205-07-2005 22:36:43   [#03]
Dzięki, też tak myślę. Sprawdziłam są to płytki zewnętrzne i służą w różnych instytucjach użytku publicznego.
Gaba05-07-2005 22:41:39   [#04]
którą mają klasę ścieralności, rowki jeżeli mają to znaczy, że antyposlizgowe i dobrze. Klasa scieralności musi być tzw. dworcówka i dobrze, by sie wycierały równomiernie, nie kładź płytek (kafelek, flizów), które są glazurowane, glazura sie wyciera i potem pozostają nieeleganckie miejsca.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]