Forum OSKKO - wątek

TEMAT: A ja nie lubię Biura Edukacji...
strony: [ 1 ]
krasnoludek zadyszek16-06-2005 16:19:18   [#01]
Nie lubię i już, może nie jestem sama:) Mianowicie owe kochane biuro z Warszawy poinformowało nas (LO) pismem we wtorek po południu, że od tegoż właśnie wtorku dyżury punktów naboru dla gimnazjalistów powinny być do godziny 20 (do tej pory mieliśmy już dawno podane, ze do 17). Natomiast wczoraj na swojej stronie subtelnie zmienili to info, że PRZYNAJMNIEJ do 20. Ciekawe, czy dzis napisza nam, ze do 23...
Rozumiem dużo rzeczy, jakoś tam już nawet jetsem w stanie zrozumieć potrzebę darmowej roboty przy wprowadzeniu modyfikacji w podaniach gimnazjalistów (choć w zasadzie nie podoba mi sie ta modyfikacja, już nie powinno być zmian, ale niech tam, rozumiem, że wybór LO to trudna decyzja), ale wszytsko sie we mnie buntuje, jeśli urzednicy z BE cudzymi rękami - nauczycieli pracujących teraz od 8 rano do 20 za darmo - robią dobrze kandydatom, niech sobie przyjadą pózniej itd. Jestem naprawdę zła. Może jakieś buntownicze pismo im wysmażyć, myślicie, że ma sens? Zmuszają ludzi do darmowej pracy ponad 40 godzin w tygodniu i to jeszcze z dnia na dzień o tym informują. Czy ktoś z Was też czuje sie wykorzystywany?
bogna16-06-2005 18:03:03   [#02]

Krasnoludku - nie bądź zła,

to chodzi o dobro i wygodę dzieci - twoich przyszłych uczniów,

ciesz się, że wybierają twoją szkołę - dzięki temu masz pracę :-)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]