Forum OSKKO - wątek

TEMAT: dokumentacja
strony: [ 1 ]
nuel14-06-2005 12:42:54   [#01]

tak sobie myślę pod kątem następnego roku szkolnego co by ujednolić (jakiś wspólny wzór, wykaz), przygotować inf. o tym jakie dokumenty nauczyciel są zobowiązani przygotować i złożyć, lub mieć w swoim posiadaniu. przyznam, że zostawiałem pewną dowolność, np. w sprawie "Planu realizacji programu nauczania", ale dostałem od nauczyciela np. ksero planu wynikowego dla gimnazjum z jakiegoś poradnika itd. dlatego, żeby wszystkim ułatwić życie, a nauczycielom utrudnić:) myślę o podaniu takiego wykazu z wzorem przed wakacjami. jest czas na myślenie i pracę w czasie leżenia na słońcu.

a poważnie rzecz biorąc to napiszcie czy macie takie wzory stworzone i co one zawierają, albo co nauczyciele u was przygotowują?

rzewa14-06-2005 13:45:51   [#02]
skorzystaj z szukaja - można wynależć sporo wątków na ten temat - nawet była tu już parę razy podana lista dokumentów i to dla nauczyciela, dla wychowawcy, dla pedagoga ... itd.
BożenaB14-06-2005 15:14:00   [#03]

Tylko nie "szalejcie" zanadto z tymi papierami :-)

Ja mam: program, tzw plany lekcji - rozkład, ale bardzo bogaty (sama se napisałam, a co ;-)), łącznie ze ścieżkami dostępu do plików komp, które używam na danej lekcji, wymagania na oceny i regulamin pracowni... wiecej "grzechów" nie pamiętam ;-)

No, mam też parę segregatorów róznych materiałów: sprawdzianów, mat do ćwiczeń na lekcji, instrukcji itp. , ale to chyba nie o to chodzi w wykazie..

BożenaB14-06-2005 15:39:51   [#04]

Acha

jeszcze PSO, czy jakoś tak .... ;-) Takie ogólne zasady "gry" ;-)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]