Forum OSKKO - wątek

TEMAT: odmówił przyjęcia godzin
strony: [ 1 ]
AniaJas13-06-2005 22:24:22   [#01]
To znowu ja witam wszystkich i proszę o wasze zdanie na temat nauczyciela,który odmówił mi na piśmie przyjęcia godzin niezgodnych z kwalifikacjami (w tym roku tak pracuje, na kolejny rok też juz arkusz zatwierdzony). Co robić, sam sie prosi by go zwolnić, ale na jakiej podstwie?  Co sądzicie o tym???
Fred13-06-2005 22:32:27   [#02]
Powiedz mu, że dokonując takiego a nie innego przydziału (o ile nie ma rzeczywiście innej możliwości) jednocześnie dokonujesz oceny jego kwalifikacji, które wg Ciebie, jako dyrektora, są w tej sytuacji wystarczające - do 31.12.2006. Daj pismo i żądaj odpowiedzi na piśmie.
AniaJas13-06-2005 22:37:27   [#03]
Nie ma innej możliwości, definitywnie nie chce od września przyjąć godzin, delikatnie mówiąć zależy mu bym rozwiązała z nim stosunek pracy, a najlepiej puściła w stan nieczynny czego nie zrobiłam, bo właśnie jeszcze rok może przeciez pracować?? I co dalej???
rzewa14-06-2005 06:20:25   [#04]

potraktuj

tę odmowę jako zwolnienie się z pracy tego n-la... Napisz mu, że jeśli nie przyjmuje pracy zaproponowanej przez ciebie, to rozumiesz, że rozwiązuje umowę o pracę, albo po prostu: w związku ze złożoną przez Pana rezygnacją w dniu ... rozwizuję z Panem umowę o pracę z dniem 31 sierpnia br. za porozumieniem stron.

Lub zignoruj je odpowiadając, że niestety ale ty musisz mu te godziny dać i tyle... No, i zobaczysz co będzie dalej...

urzędniczka14-06-2005 13:57:18   [#05]

Jeszcze masz art. 19 KN. Jeżeli znajdziesz mu godziny w innej szkole to organ prowadzący, nawet bez zgody nauczyciela, skieruje go do uzupełnienia etatu zgodnie z kwalifikacjami.

AniaJas15-06-2005 20:24:03   [#06]
Właśnie OP znalazł mu godziny bo już wystosował na mnie skargę i do OP i do Kuratorium w ogóle jedna wielka afera to jest pan który uważa że to on ma rację zawsze wszędzie  Też czekam już z dnia na dzień na kolejne telefony i pisma z wyżyn, odezwę się dzięki wielkie  za pomoc, jakoś mi lżej że ktoś mi pomaga chcociaż się nie znamy  DZIĘKI  !!!
DYREK15-06-2005 21:20:50   [#07]
Barzdo dobrze , ze OP znalazł godziny. I niech idzie w ..... . Pozdrowienia.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]