Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Dokumentacja komisji na kontarktowego
strony: [ 1 ]
grażka22-07-2002 14:16:16   [#01]

W tym tygodniu jestem w Komisji mojej stażystki. Mam kilka związanych z tym wątpliwości.

Czy w protokole powinny się znaleźć pisemne odpowiedzi na zadawane jej pytania? Widziałam takie protokoły, zawierające niemal "wypracowania na zadany temat".

Placówka jest niepubliczna, dziewczyna miała tam zatrudnienie do końca czerwca. Czy nikt nie zakwestionuje wydanego teraz aktu nadania awansu - dziewczyna nie jest już formalnie pracownikiem placówki, gdzie ma komisję.

beera22-07-2002 14:24:21   [#02]

ja tak nie robiłam!

Pisałam tylko: Wyczerpująco udzieliła odpowiedzi" "Poruszyła wszystkie istotne dla problemu aspekty"

I tak tych papierów jak diabli. Samych protokołów dwa i jeszcze załączniki!

 

Do końca czerwca?

Bez urlopu?Nie znam specyfiki szkoł niepublicznych, ale można tak?

Marek Pleśniar22-07-2002 15:28:34   [#03]

pytania tak

a odpowiedzi - jak pisze asia - że wyczerpująco odpowiedziała.

a w momencie wszczecia postępowania była pracownikiem? Staz odbyła, więc z tej strony nie powinno być problemu. A realizację postępowania potraktowałbym jako spełnienie roszczeń naleznych pracownikowi - w dokumentach zostanie tylko akt kontraktu, zaświadczenie o zatrudnieniu opiewa na moment gdy zatrudniona była.

grażka22-07-2002 16:45:47   [#04]

:-))

Dzięki - ja też tak myślałam, ale podobno nadzór dyrekcji naciskał na "pełną dokumentację" właśnie w takiej formie.
Marek Pleśniar22-07-2002 17:28:08   [#05]

nadzór czasem tak miewa:-))

ej - nadzorowcy nasi znajomi?

jak z tym jest?

krystyna22-07-2002 18:23:43   [#06]

"wszczęcie..."

I jeszcze jedno pytanie.

Jak jest z tym "wszczęciem" ?

Ja za datę "wszczęcia" przyjęłam datę wpływu wniosków nauczycieli o wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego - zrobili to 27 czerwca, a więc szli "po staremu".

Dzisiaj w organie miał egzamin kontraktowiec, wniosek też złożył w czerwcu, ale tam za datę "wszczęcia" przyjęto uchwałę powołującą komisję egzaminacyjną - traktowany i punktowany był "po nowemu"

No to jak w końcu powinno być ???

Anula22-07-2002 20:27:50   [#07]

Krysiu

 12 lipca byłam członkiem komisji na dyplomowanego, wniosek złożony był 28 czerwca. Wszystko było po staremu. W organie usłyszałam, że są po rozmowie z KO w W-wie i dopiero w sesji zimowej ma być po nowemu.
Marek Pleśniar22-07-2002 20:37:10   [#08]

u nas po staremu

w styczniu dopiero nowe zasady
beera22-07-2002 22:15:05   [#09]

No właśnie!!!

Krystyna ma rację!!!

W przepisie jest napisane jakos tak " Postępowanie wszczyna posiedzenie komisji..."

U mnie też był o to konflikt!!!!

I oczywiście z organem. Przyczepili sie mojej stazystki- sugerowali, że powinno byc po nowemu, bo posiedzenie komisji wszynajace postępowanie odbylo się po 1 lipca!!!

Jest tam pewna nieprecyzyjnośc zapisu.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]