Forum OSKKO - wątek

TEMAT: WAKACJE NA MAZURACH
strony: [ 1 ]
mizerowa09-06-2005 19:40:39   [#01]
Poszukuję fajnego miejsca na mazurach nad jeziorem w którym są ryby(dla mojego mężą), atrakcjami dla dzieci(zwierzątka, łodeczki, plaża itp.) Najlepiej jak jest tanio!!!!
AgaKO10-06-2005 08:38:23   [#02]

:) sprawdzone

Ośr. Wyp. MPEC Białystok (+48 87) 643 53 09

16-300 AUGUSTÓW,

Bardzo fajne domki, dobre jedzenie, plaża, rybki;-), korty tenisowe, plac zabaw dla dzieci. Nie wiem tylko czy uda Ci się załatwić domek ale zawsze warto spróbowac. Nie jest drogo ale lepiej wynając domek o wyższym standarcie. Zadzwoń i bedziesz wiedziała. Bardzo blisko do Augustowa wiec pływanie po jeziorach bez problemu. Wszystko w lesie, cisza i spokój. Można grillowac do bólu;-).

Życze miłego odpoczynku

AgaKO10-06-2005 08:43:54   [#03]
STARY MŁYN" Białobrzegi, tel. (0-87) 6449270
tu też jest podobno fajnie ale nie byłam. Znam ze słyszenia
AnJa10-06-2005 09:01:45   [#04]
Jezioro Rajgrodzkie - a co, poreklamuję powiat:-)

"Rybitwa" OW Czarna Wieś, Rajgród
Tel.: (086)273-32-83, wizytówka: www.rybitwa.e-grajewo.pl  

Warunki faktycznie zbliżone już teraz do tych ze zdjęć.

Jezioro rybne, zakaz ruchu spalinówek, ludzi umiarkowanie, żarełko w barach jadalne i w przyzwoitych cenach, plaże, wypożyczalnie sprzętu, rejsy gondolą (ale to parę km, niezbedny samochód. W pobliżu: Czerwone Bagna (terem Biebrzańskiego Parku) i Twierdza Osowiec z muzeum uzbrojenia z okresu I i II wojny światowej.

W pobliżu są też inne ośrodki, ale albo sporo droższe (od 60 zł), albo jeszcze przed remontem a cena 20-30 zł.

Możesz też rozejrzeć sie po ofertach agroturystycznych - ale tu zawsze ryzyko  w przypadku tańszych - może być zupełna kicha ze śmierdząca chlewnią w podwórzu.
emeryt10-06-2005 12:01:58   [#05]

ostrzeżenie...

przed noclegiem w hotelu Hańcza w Suwałkach.

- całą noc dudni agregat za oknem

- zanika napięcie

- winda zatrzymuje się w niespodziewanych miejscach a reakcja personelu to conajmniej 10 minut

-na drzwiach windy autentyczne ostrzeżenie, żeby po otwarciu drzwi sprawdzić, czy kabina jest za drzwiami

AnJa10-06-2005 13:00:42   [#06]
W ogóle nie polecam miast. Bo i po co niby miasta na Mazurach.

W Augustowie niezły jest Dom Nauczyciela - ale dla rodziny jakby drogawy.
lunani11-06-2005 11:00:55   [#07]

Nie Mazury. Województwo opolskie i blisko do Częstochowy, Opola. http://www.horn.interka.pl/  ośrodek w Starym Oleśnie wśród lasów. Staw samolot, raj dla dzieci wedkarzy i grzybiarzy. Cały Śląsk jeździł tam na grzyby. W lipcu odpust św. Anny w okolicach 20-tego w Oleśnie. Wtedy jest tam tłok. Polecam w innych terminach. Niedaleko jest Olesno Śląskie - czysto, ładnie,zdrowo - basen - spokój. Jestem tam w każde wakacje.

Ceny przystępne. Znalazłam na stronie www.olesno.pl

Gaba11-06-2005 12:04:08   [#08]
a jak tam jeździ cały Śląsk... to tak jakbym się czuła w Wiśle - Malince... czyli Hanysowo 2... ;-)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]