Forum OSKKO - wątek

TEMAT: elektroniczna rekrutacja
strony: [ 1 ]
Doris08-06-2005 20:11:08   [#01]
Jeśli uczeń wybrał szkołę jako pierwszą, to nie ma problemu. Po dostaniu się przynosi oryginały. A jak to jest ze szkołą drugiego i trzeciego wyboru? Nie byłam na szkoleniu i nie zrozumiałam swojej wice, która mówiła, że "jak się zagapimy to inne szkoły podbiorą nam uczniów". Czy ktoś się orientuje o co Jej chodziło?
BożenaB09-06-2005 14:28:29   [#02]

U nas

uczeń tworzy listę preferencji. Zgłoszenie (na druku z programu do rekrutacji) zanosi do szkoły pierwszego wyboru.

Po otrzymaniu świadectwa i zaśw wpisuje do programu oceny, wyniki egz i osiągnięcia i wszystki trzy kopie zanosi do szkoły pierwszego wyboru.

Potem pracuje program, który tworzy listy uczniów do poszczególnych oddziałów. Uczeń może się znaleźć na liście w klasie, którą wybrał np jako trzecią.

Podejmuje decyzję, czy akceptuje to, co mu przydzielił program. Jeśli tak, to zanosi tam oryginały. Jeśli nie, to bierze udział w drugim naborze (początek lipca) korzystając z wolnych miejsc.

Nie wiem, czy jest tu coś do "zagapienia się"; wg mnie - nie.

bogna09-06-2005 14:37:42   [#03]

Doris

jeśli nie zrozumiałaś tego co mówiła twoja wicedyrektor, to chyba najprościej będzie jak ją spytasz;

bo trudno się wypowiadać,

jak nawet nie wiadomo w jakim programie macie nabór elektron.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]