Forum OSKKO - wątek

TEMAT: przetargi na komputery zostały unieważnione
strony: [ 1 ]
Grażyna07-06-2005 19:11:54   [#01]

Jak tak dalej pójdzie, to niedoczekamy się tych komputerów. Przeczytajcie:

Pracownie komputerowe dla szkół - edycja 2004 – projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego:

 - Unieważnienie przetargu na dostawę pracowni komputerowej do szkół opartych o komputery typu  IBM PC  http://www.menis.gov.pl/menis_pl/przetarg/uniewaznienie_10.php

Jacek W07-06-2005 20:17:37   [#02]

Skandal,

wydałem kilka tysięcy na przygotowanie wymaganego zasilania pracowni, drugie kilka tysięcy na szkolenia nauczycieli, trochę na zastępstwa za szkolących się. I po prawie roku od otrzymania zawiadomienia o przyznaniu pracowni - ........ .

OSKKO - działaj.

IlDa07-06-2005 20:21:19   [#03]

jaką wartość będą przedstawiały komputery z parametrami z ubiegłego roku?

przecież nie zmienią specyfikacji, a rok w technice komputerowej ............

Adaa07-06-2005 20:35:02   [#04]

dostalam pracownie z Menisu

to samo..ponad rok oczekiwania, szkolenia ..wydana forsa..wiedza troche uleciala z głow nauczycieli:-)

teraz pojawili się przedstawiciele wykonawcy przetargu...dokladniej podwykonawcy tego co wygrał:-)

więć tak:przyjechali na montaz..trzeba im było pomoc wnieść graty,nawet nie myslcie,ze drabine ze soba mieli:-)

chrzanili sie z tym ,ze az strach..masa dziur w scianach (oczywiście nie pomysleli,ze trzeba zagipsowac, posprzatac po sobie)...montuja po najmniejszej linii oporu jak się ich nie przypilnuje.

mogą zamontowac dwa punkty zewnetrzne (poza pracownią)...ale ..tu uwaga..za bardzo chetnie  tego nie robią...bo jak za daleko to hm..:-)
(punkt zewnetrzny moze byc montowany w odległosci do 90 m od pracowni...ale to trzeba z nich wydusić);-)

aha...najlepsze...kompy sa dopiero skaldane..parametry sprzed roku.

kompy ma przywieźć kurier..sam!!..czyli tachanie na glowie dyra...na szkoleniach podkreslano,ze nie wolno nam tego robic bo w wypadku awarii...wiecie...spadl dyrowi na noge..i sie popsuł -czyli czyja wina?;-)

no uff...pojechali...obrazeni...a ja jestem wredna dyrka, bo dostaje kompy za darmo i mam wymagania miast sie cieszyc,ze w ogole ktos sie pojawił;-)

kurcze...znakomity ekonomista (zwany przez niektórych poetą opisal pewną ekonomiczna prawidłowość:

Szeląg dalem od wychodu,
nie zjem jeno jaje.
Drożej s*** nizli jadam,
złe to obyczaje

J.K

Pieniadz jest slaby..ech;-)

PawełR07-06-2005 21:21:26   [#05]
Mam małą szkołę więc nie składałem pisma, tylko za pieniądze, które inni przeznaczali na wyposażenie i szkolenia kupiłem trzy dobre kompy...
Koleżanka, która ma obok szkołę z 64 uczniami dostała pracownię, więc teraz będzie sie smuciła, że jednak jej nie dadzą kurcze
Lepszy wróbel w garści

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]