Forum OSKKO - wątek

TEMAT: szkolenie ekspertów
strony: [ 1 ]
aleksandra200405-06-2005 13:27:57   [#01]
Który artykuł KN mówi o konieczności odbycia szkolenia przez eksperta wpisanego już na listę MENiS?
Przewertowałam znowelizowaną KN z dn. 31 sierpnia 2004r.  i nic takiego nie znalazłam.
Proszę o oświecenie mnie!
rzewa05-06-2005 14:14:24   [#02]

proszę - to jest w ustawie zmieniającej KN

Ustawa z dnia 15 lipca 2004 r. o zmianie ustawy - Karta Nauczyciela oraz o zmianie niektórych innych ustaw (Dz. U. Nr 179, poz. 1845)

Art. 6. ust. 1. Nauczyciele wpisani na listę, o której mowa w art. 9g ust. 11 ustawy wymienionej w art. 1, przed dniem wejścia w życie ustawy są zobowiązani, w terminie do dnia 31 grudnia 2006 r., do ukończenia szkolenia, o którym mowa w art. 9g ust. 11a pkt 3 ustawy wymienionej w art. 1 w brzmieniu nadanym niniejszą ustawą.

ust. 2. W przypadku niezłożenia ministrowi właściwemu do spraw oświaty i wychowania dokumentów potwierdzających ukończenie szkolenia dla kandydatów na ekspertów, o którym mowa w ust. 1, nauczyciele ci zostają skreśleni z listy ekspertów z mocy prawa z dniem 1 stycznia 2007 r.

ust. 3. Postępowania o wpis na listę ekspertów wszczęte i niezakończone przed dniem wejścia w życie niniejszej ustawy prowadzone są na podstawie przepisów obowiązujących przed dniem jej wejścia w życie. W stosunku do tych nauczycieli przepisy ust. 1 i 2 stosuje się odpowiednio.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]