Forum OSKKO - wątek

TEMAT: rozwiązanie umowy za porozumieniem stron
strony: [ 1 ]
sts03-06-2005 15:14:56   [#01]
czy ktoś z Państwa Grona zechciałby przeprowazić mnie przez procedury rozwiązania umowy za porozumieniem stron, zwłaszcza odpowiednie druki umów, z góry dziękuję:)
Jacek03-06-2005 16:18:31   [#02]

Procedur wielkich to tu nie ma wystarczy dobra wola obu stron i pisemko np.

ROZWIĄZANIE STOSUNKU PRACY Z NAUCZYCIELEM NA MOCY POROZUMIENIA STRON

...................................., dnia ........................

............(pieczątka szkoły)............

............(nr sprawy)............

                                                                                                        Pan(i) ....................................

                                                                                                        ..................(stanowisko służbowe)........

                                                                                                        ..................(nazwa szkoły)..................

Na podstawie art. 23 ust 4 pkt. 1 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. Karta Nauczyciela (Tekst jednolity: Dz. U. z 2003 r. Nr 118, poz. 1112
z późn. zm.)
z dniem ........................ następuje rozwiązanie z Panem(ią) .................................... stosunku pracy na mocy porozumienia stron.

........(podpis nauczyciela)......                                                    .........(podpis i pieczątka dyrektora szkoły)....

 

 

i po procedurach

:-))
sts08-06-2005 15:24:52   [#03]
byłam w Lednicy, nie wiem czy się już obudziłam, ale chyba tak skoro...Baaaaardzo dziekuje Jacku

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]