Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Program "Interek" gratis dla szkół
strony: [ 1 ]
Woron23-05-2005 13:01:21   [#01]

Zapewne dyrekcje wszystkie już wiedzą ale pozwolę sobie podać tą informację.

Program Interek za darmo dla szkół - akcja do 31 maja.

http://www.mmstudio.org.pl/bp.htm

Adam N24-05-2005 08:00:45   [#02]
Niestety nie wszystkie wiedzą.
Dzięki za informację. Ciekawy programik.
Marek Pleśniar24-05-2005 08:19:05   [#03]

jest mi przykro że podniesiono wątek. Sądziłem że znając zasady forum nikt na nim nie pisał by sobie spadł. Stąd nie interweniowałem:-(

Zasady co do reklamy na forum są dość proste. Nie wiem czemu to robicie. Odesłano nas na forum czytanym przez tysiące dyrektorów do strony firmy jak najbardziej nie charytatywnej lecz sprzedającej oproramowanie.

Adam N24-05-2005 08:30:49   [#04]
Przepraszam nie miałem złych zamiarów i już więcej tak nie będę.
Woron24-05-2005 08:37:31   [#05]

Zaraz, zaraz. Równie dobrze to samo mógłbyś powiedzieć o wszystkich innych wątkach zawierających odsyłacze do stron firm tworzących: meble szkolne, druki świadectw i innych dokumentów, komputerów. O ile pamiętam nawet sam takie wklejałeś.

Nie miałem zamiaru niczego reklamować a tylko przekazać informację o możliwości pozyskania przez szkołę ZA DARMO programu do blokowania treści niepożądanych.

Czy jeżeli wkleję odsyłacz do darmowego programu na stronie firmy produkującej również komercyjne programy to będzie źle? Chyba przesadzasz Marku.

Wydaje mi się że zrobiłem dobrze zwłaszcza, że jak powiadam można to pozyskać bezpłatnie.

To w takim razie Marku dlaczego nie protestowałeś, gdy kiedyś wkleiłem informację o promocji Microsoftu dla szkół???

http://www.oskko.edu.pl/forum/thread.php?t=7075&fs=0&st=0

Marek Pleśniar24-05-2005 08:51:38   [#06]

bo ją OSKKO z Microsoftem uzgodniło Woron.

Marek Pleśniar24-05-2005 08:55:00   [#07]

nie podejrzewałem Cię o "chcenie źle"

po prostu wpuściłeś firmę - zapewne bez złych zamiarów. Ale wpuściłeś. Jest tam mowa o oprogramowaniu, cenach, promocjach.

Pozyskiwanie sponsorów zlotu, konferecnji, tego forum kosztuje mniewiele pracy i zabiegów. To nie jest prosty fach i jest tu wiele delikatnych punktów. Do tej pory forum wykazywało zrozumienie dla tych moich starań i tego, że czasem mam uwagi.

Przepraszam za nie - za to że niemiło postępuję. Ale nie przepraszam za to że to w ogóle robię. Po prostu muszę.

Dajmy spokój tej sprawie bo jej kaliber nie jest wart naszego sporu.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]