Forum OSKKO - wątek

TEMAT: zaczynam robić plan lekcji i -
strony: [ 1 ]
Gaba09-07-2002 16:54:11   [#01]
... czy w dalszym ciągu jest aktulane ustalenie, że wolno w gimnazjum robić grupy na wf mieszane "pciami".

1. wf - mogą mnie zabić, znam argumentację i ją podzielam, ale tylko po trosze.
2. mam argumentację najpoważniejszą, wszyscy w szkole chcieliby po 17.00 być w domu...
3. a więc stan wyższej gotowści - idealnie komponujący się z podziałem na grupy z języka oraz z menisowym rozporządzeniem...

4. czy minister zostawiła wszystko tak, jak ustaliła?



PS. wf nie strzelać do pianisty, pisanista sam w szoku, te hordy i kohorty rodziców, bo Marysia już nieco jest dojrzała i się wstydzi...
Andrzej z G09-07-2002 18:17:43   [#02]

Pamiętaj

że Panie sprzątaczki w sierpniu też pracują. Powiesz  -  dokładnie wysprzątać gabinet ,to kołki wyjmą i umyją tablicę. Tak było w jednej ze szkół parę lat temu. Ja do planu siądę w sierpniu, bo MENiS zapowiadał zmiany w siatce do SP i Gim. Pozdrawim z G. Andrzej.
Gaba09-07-2002 18:37:19   [#03]
...to żart, prawda... z nową siatką.
Andrzej z G09-07-2002 18:53:32   [#04]

Poczytaj

komunikaty MENiSA. Że będa dostosowywać. Układaj, powodzenia??????????????????????????? ;-))). Tak dobry, w te klocki na klawiaturze to ja nie jestem. Andrzej
Alfred09-07-2002 18:58:29   [#05]

;-)

Jej! Gaba... Serio? Ty już do planu? Najlepszy do tego ostatni tydzień sierpnia. A ja już wyglądałem Ciebie nad Bugiem, a Ty nad planem. Eee tam, nie bawię się;-(

Gaba09-07-2002 19:33:30   [#06]
...ja tego nie robię i nie zrobię, ale mam dziewczynę z poprzedniej szkoły - która bez kumoterstwa i kunktatorstwa... robi to dobrze

Jak to nie macie jeszcze - wczoraj dzwonił do mnie już p. W. z kl. II, mam mu dać plan natychmiast, bo dziecko ma zajęcia dodatkowe we wrześniu.

A pani K. z kl. I dzwoniła 24.06, by jej podać rozkład, bo ona musi rehabilitację zaklepać.

Jak to nie mam, co za dyrektorka nieudana, tychmiast dzwoni do KO. (A dzwoń se i pisz se, gdzie chcesz - pomyślałam asertywnie w ramach asertywności po zakończeniu roku szkolnego.

Zleciłam robienie planu, bo w sierpniu będzie tylko czytanie i dopieszczanie z moją wice.

Muszę szukać rezerw, szukać rezerw, szukać rezerw - tylko gdzie...
Gaba09-07-2002 19:39:50   [#07]
...gdzie są te komunikaty MENiSA... tylko nie mówcie, że na stronach MENiSA... bo...


;-)
HenrykB09-07-2002 19:47:46   [#08]

Gaba, spokojnie

Jeszcze o urlopie nie myślę, a Ty już plan?

Daj sobie na wstrzymanie i nie strasz normalnych ludzi. Plan się robi 1 września. Wszystko wtedy jest jasne i pewne. No, może nie do końca pewne (miałem kiedyś rok z 17 zmianami planu).

Gaba09-07-2002 20:24:19   [#09]
1. Heniu oraz koledzy - nie straszę, przepraszam, jeżli tak to zabrzmiało (a abrzmiało)
2. Może mam poczucie humoru, ale wątpliwe.
3. RWD.
4. Zrobiono tylko na mnie 4 donosy do KO.
5. Rodzice pisali do mnie pisma przez cały wrzesień, a nawet się spięły dwie klasy -
- pierwszy pla lekcji był skandaliczny, drugi pogodził wszytskich, ale efekt przykrótkiej kołderki.
6. Miałam tylko dwa plany - ale przeżyłam rok z 19, przepraszam Heńka za licytację.
7. Nie mogę utracic wiarygodności - muszę to zrobić dobrze, musze mieć czas na przemyslenie... w nastepnym roku dam se luzu, starzy wyjadacze dyrektorscy
8. Moja układaczka ma czas tylko w lipcu, bo sierpniu na wczasach.
9. W sierpniu jest moja cudowna zastępczyni, która ma głowę na karku.


Po ostatnie najważniejsze - nienawidzę kratek, puzzli, układanek - kwadracików, przekładanek... Uff!

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Zola09-07-2002 22:14:45   [#10]

wytłumaczyłaś sie obszernie ,ale ja nigdy nie podjęłambym się planu w lipcu,najwięcej zmian jest zawsze w końcu sierpnia i początkach wrzesnia

i miałabym wrażenie ,że robie robote głupiego,nie wierze tylko w poprawki kosmetyczne,zrobienie tego planu teraz uśpi tylko na moment Twoje dyrektorskie sumienie,ale życzę powodzenia i obys juz nic nie musiał zmieniać

HenrykB09-07-2002 23:43:27   [#11]

Powodzenia

Trzymamy kciuki. Oby MENiS wydał nowości dopiero w połowie września. Wtedy będzie OK!

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]