Forum OSKKO - wątek

TEMAT: potrzebna_nowela_KN
strony: [ 1 ]
nalix19-05-2005 10:25:17   [#01]

Konieczne jest znowelizowanie Karty Nauczyciela, aby także po zwykłym wygaśnięciu umowy na czas określony nauczyciele mogli skorzystać z prawa do wcześniejszej emerytury. Czy coś się robi w tym zakresie???

Czy rządowi chodzi o to, aby ograniczyć maksymalnie ilość wczesnych emerytów, uniemożliwiając im skorzystanie z przysługujących im praw.

Jeśli nic się nie dzieje, to ja skieruję wniosek do rzecznika praw obywateli. Czy ZNP coś robi w tym zakresie.

nalix19-05-2005 10:27:21   [#02]

do_rzewy_pilne

Proszę o podanie wykładni SN o tym, że moja umowa ma de-facto charakter umowy na czas nieokreślony -gdzie można ją znaleźć. Z góry dziękuję za informacje. Pocztą elektroniczną nie udało mi się przesłać do Pani wiadomości.
Magosia19-05-2005 17:51:00   [#03]

Nalix

ZNP to tu nie szukaj, nawet jak jest, to się raczej nie ujawni, nie na tym forum i nie w tym gronie.

Co do nowelizacji KN, hm...poczytaj różne wątki i sam się przekonasz. Polecam na przykład relację z konferencji w Olsztynie chociażby.

bogna19-05-2005 17:59:23   [#04]

nalix

ewentualne orzeczenia sądowe - wyszukaj sobie w serwisach prawniczych,

prawie wszystkie oferują wykupienie dostępu czasowego smsem

Dżoana19-05-2005 20:31:17   [#05]
A co Wy takie złośliwe? Człowiek nie pisze po to, żeby go odsyłać, tylko po to, żeby ktoś, np. RZEWA udzieliła mu rad.
Jacek W19-05-2005 21:16:10   [#06]
I jeszcze bym proponował, żeby rzewa znowelizowała Kratę. Czy rzewa coś robi w tym zakresie czy się opiernicza?
bogna19-05-2005 21:28:42   [#07]

Dżoano

a więc udziel tych rad ;-)

Gaba19-05-2005 21:58:40   [#08]
robi, robi!
mika19-05-2005 22:58:13   [#09]
Małgosiu dlaczego: "ZNP to tu nie szukaj, nawet jak jest, to się raczej nie ujawni, nie na tym forum i nie w tym gronie".
AnJa19-05-2005 23:08:18   [#10]
Nie wiem o co Małgosi dokładnie chodziło.

Ale jeśli w otwierającym poście  nalix pyta:"Czy ZNP coś robi w tym zakresie", to Małgosia wyjasniła, że według jej wiedzy nie jest to forum gremialnie odwiedzane przez działaczy ZNP ( a tym bardziej bedące jej medium).

Zmuszony jestem potwierdzisz spostrzeżenie Małgosi - nie spotkałem sie w ciągu niemal 2 letniego tu zaglądania ktokolwiek w takiej roli się tu prezentował, czy choćby napomknął.

Mamy oczywiście na forum miłosników zz . Taki zgredek na przykład wszelakie zz kochał miłościa chyba spełnioną. Chyba - bo ostatnio jakby mniej to objawia.

Ja też o swoich zz wyrażam się wyłącznie pozytywnie - są naprawdę OK.

Ale mimo bliskich związków towarzyskich z kilkoma działaczami ZNP też nie wiem, co ZNP robi w zakresie zmiany w KN.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]