Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Usprawiedliwienie numer 1, 2, 3...
strony: [ 1 ]
Jan z T17-05-2005 11:01:10   [#01]
1. Nie czytałem wątków FORUM od wielu tygodni.
   Dlaczego?
   Byłem przeraźliwie i bez reszty zajęty.
   Czym?
   Nie mogę napisać, bo choć moja zmiana zawodu nie spowodowała zapewne dziury w NIEBIE tj.
   OŚWIACIE, natomiast pójście podobną drogą kogoś z FORUM - byłoby już stratą dla tejże OŚWIATY
   niebłahą.

2. Nie jadę na ZLOT.
    Dlaczego?
    Będę w tym czasie uczestnikiem Koleżeńskiego Zjazdu zorganizowaną w okrągłą czyli
    ??-tą rocznicę Egzaminu Dojrzałości. (W karteluszku dołączonym do zaproszenia przeczytałem, że
    zdaniem komitetu organizacyjnego mam tam wystąpić w roli szczególnej, a w jakiej - dowiem się
    w  stosownej chwili spotkania...)
    Cieszę się ogromnie - po tylu latach zobaczyć, porozmawiać, uścisnąć...
    (W dodatku zapytam pewną koleżankę czy owo "licealne iskrzenie" między nami, było bardziej
    wynikiem tego, że to ja się w niej kochałem, czy też akurat było przeciwnie...
    Ona - jak sądzę - będzie pamiętała!)

3. Nie odpisałem na kilka zaległych maili z powodów ujawnionych w usprawiedliwieniu Nr 1 -
   Przepraszam - poprawię się.

4. Nie przesyłałem Życzeń, Pozdrowień, a okazji znamienitych był ogrom - niech wolno mi teraz
   uczynić to piękniej niż umiem
                                                 :-))))))
                                               
                                                 :-))))))))))))))))))))))))))))

Ps. Po co od razu wątek? Może ktoś wykorzysta do własnych usprawiedliwień;-)
bogda417-05-2005 14:08:30   [#02]
 No nareszcie!
bogda417-05-2005 14:16:04   [#03]

 1/Zmieniłeś, Janie z T. zawód? Uciekłeś ze szkoły? Czyżby?

2/ Czy to aż tak ważne czy Ty, czy ona??? Było zapewne pięknie :-))))

3/ Wprawdzie nie mailowałam do Ciebie, ale w imieniu mailujących uprzejmię dziękuję za pozdrowienia.

4/ Cudowna wiosna pozwala rozkwitać kwiatom i miłościom ;-0

ewa bergtraum17-05-2005 16:54:24   [#04]

Życzę

dobrej zabawy i mnóstwa ciepłych wzruszeń na spotkaniu rocznicowym :-) Na Zlocie wzniesiemy toast za nieobecnych.
Jan z T17-05-2005 18:53:41   [#05]

Ze szkoły...

... nie uciekłem - spacerowym krokiem, a niektórzy określili, że dostojnym udałem się na inne poletko;-)
Pracuję i z ludźmi i z danymi i z rzeczami - o ile dobrze pamiętam właśnie taki podział pracy istnieje.
Jeśli BOGDA do mnie maili nie słałaś - to żal pojawia się po mojej stronie, bo zapewne miłe byłyby...
Nic to!
Kiedyś, podczas wyprawy rowerowej, podrzucę ukradkiem pod Twoją kancelarię widokówkę...
Uczynię tak przy założeniu, że w obie strony nie będę miał dalej niż powiedzmy 60-70 km - bym przed kolacją wrócić zdołał!

Ewo - toast chętnie przyjmę i odwzajemnię za SZACOWNE GRONO ZLOTOWICZOWSKIE.
Obiecać mogę nawet, że na mojej IMPREZIE (odbędzie się w najokazalszym lokalu) -  powstawszy wygłoszę
stosowny speech.

Ps. A wiosna... :-)))

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]