Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Jeszcze o kwalifikacjach nauczyciela
strony: [ 1 ]
agda16-05-2005 14:55:57   [#01]

 Wiem, że o tym było dużo, ale jeszcze proszę o pomoc. Nauczycielka z 22 letnim stażem po studiach: pedagogiga kulturalno - oświatowa z podyplomówką z nauczania początkowego (ma stopień specjalizacji z naucz. począt.) ma kwalifikacje do I - III, a do świetlicy? I jeszcze: czy nauczyciel po studiach nienauczycielskich, ale z podyplomówką z matematyki powinien mieć dodatkowo kwit ukończenia kursu pedagogicznego, czy wystarczy to co miał na podyplomówce?

koperek16-05-2005 15:05:28   [#02]
W świetlicy spokojnie może pracować, choć jeśli się ktoś uprze to potrzebna opiekuńcza. Matematyka - potrzebny jest kurs pedagogiczny, bo na podyplomówce miał tylko metodykę matematyki.
agda16-05-2005 15:12:09   [#03]
Dzięki, ale jeszcze podrążę. Mimo, że uznali jej kwalifikacje na egzaminie na I stopień specjalizacji z naucz począt. to teraz to nieważne? W arkuszu org. piszę jej,że ma przygotowanie z np. Co byś teraz zrobił na moim miejscu?
malinka16-05-2005 15:14:45   [#04]
wg mnie może pracować w świetlicy tylko do 2006r., potem to już  nie będą wystarczające kwalifikacje.Chyba musi mieć ped.opiek.-wych.
rzewa16-05-2005 17:05:37   [#05]

może pracowac w świetlicy!

I to jak najbardziej!

Nie ma NIC lepszego do świetlicy jak pedagogika kuluraklo-oświatowa i to jeszcze z nauczaniem początkowym ? Pycha!

A jak ktoś spróbuje mieć jakiekolwiek zastrzżenia to z nim "na dzrewo".

A rok 2006 nie ma tu NIC do rzeczy...

agda17-05-2005 12:39:26   [#06]
Dzięki za opinie. Chociaż miałam nadzieję, że nie popełnię przestępstwa zostawiając ją w klasach młodszych. Jest naprawdę dobrym nauczycielem.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]