Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Godziny do odrobienia
strony: [ 1 ]
Kucu28-04-2005 18:57:12   [#01]
Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Dni testów kompetencji klas 3 w gimnazjum były dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych dla uczniów klas 1 i 2. W związku z tym nauczyciele naszego gimnazjum byli w przeważającej większości zatrudnieni do pracy w komisjach nadzorujących. Co niektórzy zostali oddelegowani do pracy w owych komisjach w ramach wymiany do innych gimnazjów. Wszystko ok, ale teraz dyrektor naszego gimnazjum postanowił, że każdy z nauczycieli za te godziny, które miał w danym dniu powyżej ilości godzin spędzonych w komisji,będzie musiał odrobić w postaci zastępstw niepłatnych. Dla mnie to całkowite nieporozumienie, jakie są tego podstawy prawne? Może sie mylę i dlatego proszę o Wasze zdanie.
Gaba28-04-2005 20:06:30   [#02]
żadne, to jest cos dziwnego...
rzepek28-04-2005 20:11:13   [#03]
Poproście dyrektora o zarządzenie na pismie z podstawą prawną.
Magosia28-04-2005 21:29:46   [#04]

Nauczyciele gotowi

do pracy byli, to pracodawca nie zapewnił możliwości pracy w określonym dniu w zaplanowanym wymiarze godzin- moim zdaniem- jego strata.

Ja , niestety, gorsza zołza jestem. Po egzaminie klas III zrobiliśmy badanie kompetencji dla klas III - nauczyciele w zdecydowanej wiekszości byli w szkole od 8.30- do 14.30 - więcej czasu niż normalnie i to w stresie komisyjnym. Ale jakoś nie marudzili , za co jestem im wdzięczna.

I dlatego jak komuś coś trzeba, to też można ze mną się dogadać:-)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]