Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Właśnie mi się przypomniało,
strony: [ 1 ]
Danka28-04-2005 01:09:04   [#01]
że muszę złozyć oświadczenie majątkowe. Robiłam to w tamtym roku ale nie pamiętam co z tym oświadczeniem jeszcze muszę złożyć. Jaki PIT, w ilu egzemplarzach? Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.
Marek Pleśniar28-04-2005 02:40:16   [#02]

okurka

ja też muszę;-)

Maryśka228-04-2005 02:42:51   [#03]
Składasz wraz z oswiadczeniem kopię  w dwóch egzemplarzach swojego zeznania podatkowego. Jesli rozliczna byłaś przez zaklad pracy to będzie PIT-40, jesli zaś sama sie rozliczalaś to odpowiednio PIT-36 lub 37, zalezy który z nich wypełniałaś.
Maryśka228-04-2005 02:43:47   [#04]

okurka! ;-)))

Pewnie  że też :-)))

Danka28-04-2005 07:32:21   [#05]
Dzięki.
Kasia6628-04-2005 08:40:14   [#06]
I ja okurka!
ola 1328-04-2005 08:57:41   [#07]

A co z tym oświadczeniem, czy to też dołączacie do majątkowego?

OŚWIADCZENIE

 

 

 

Ja niżej podpisany(a).....................................................................................................................

                                                                           (imię i nazwisko)                                                                              

 

.......................................................................................................................................................

                                                  (miejsce zatrudnienia, stanowisko, funkcja)                                                                                                          

 

zamieszkały(a)..............................................................................................................................

                                                                            (adres)                                                                                 

 

 

oświadczam, że:

 

  1. mój mąż ..................................................................., moi wstępni, zstępni i rodzeństwo
    • nie prowadzą działalności na terenie Gminy Kraków,
    • nie są stroną umów cywilnoprawnych z organami Gminy Kraków, gminnymi samorządowymi jednostkami organizacyjnymi lub gminnymi osobami prawnymi mającymi siedzibę na terenie Gminy Kraków;

 

  1. ponadto informuję iż: w okresie pełnienia przeze mnie funkcji, zatrudnienia: mój mąż ................................................................................, moi wstępni, zstępni i rodzeństwo
    • nie są zatrudnieni na terenie Gminy Kraków w jednostce organizacyjnej jednostki samorządu gminnego,
    • nie rozpoczęli świadczyć pracy lub wykonywać czynności zarobkowych na innej podstawie w spółkach handlowych, w których co najmniej 50% udziałów lub akcji posiadają jednostki samorządu gminnego.

 

 

 

 

 

 

Wwa ,.....................................                                       .............................................................

                                   (data)                                                                                                                     (czytelny podpis)

L Olga28-04-2005 08:59:44   [#08]

moje

oswiadczenie jest identyczne z tym któe znajduje się w rozporządzeniu, a mozna znaleźć na stronach gmin poszczególnych miast
pracuś28-04-2005 09:17:10   [#09]

decyzja o skreśleniu

 

  Jeśli już sobie przypominamy , to może Szanowni Dyrektorzy maja gdzieś pod ręką decyzję o skreśleniu ucznia w trybie art.29. ust.2 ustawy o sustemie oświaty. Niestety , uczeń skończył 18 lat, niby jest w 1 klasie gm, od września nieobecny. Upomnienia, bezsilni Rodzice,organ prowadzący, policja , sad dla nieletnich ... to wszystko przerobiliśmy wielokrotnie i tak stuknęła mu 18.

Marek Pleśniar28-04-2005 09:27:51   [#10]

baardzo pożyteczny wątek

byłbym znów zapomniał;-)

Tarka28-04-2005 13:00:02   [#11]
ola 13 - to oświadczenie o którym piszesz składa się w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej przez współmałżonka, wstępnych, zstępnych oraz rodzeństwa, jeżeli ta działalność wykonywana jest na terenie gminy, w której składający oświadczenie majątkowe pełni funkcję. W zeszłym roku dołączyłam potwierdzone zaświadczenie męża o prowadzeniu działalości gospodarczej i było dobrze.
ola 1328-04-2005 13:04:13   [#12]
Wiecie ja hurtem wszystko załączam, bo dwa lata temu to mnie ciągali do urzędu tamizpowrotem. Więc piszę, niech będzie.
anisa28-04-2005 13:14:50   [#13]
niektóre gminy żądają jeszcze trzeciego egzemplarza ( bez ostatniej strony i PIT - ów ) dla BIP - u
Ajcila28-04-2005 21:53:14   [#14]
Rany niedawno wypełniałam za rok 2003 bo coś było nie tak i jak nic zapomniałam, że trzeba za 2004r.:-(

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]