Forum OSKKO - wątek

TEMAT: błędy w danych ucznia na egzaminie
strony: [ 1 ]
Konto zapomniane26-04-2005 17:21:43   [#01]
Może ktoś wie jak rozwiązać problem: na listach wydrukowanych z OKE znalazły sie błędy w dacie urodzenia ucznia. Wcześniejsze listy, wydrukowane z OKE (zaraz po wysłaniu danych Hermesem) nie zawierały tych błędów i Rodzice pisemnie potwierdzali zgodność danych, co jest w dokumentacji szkolnej. Jaką datę urodzenia powinien wpisać na swoim arkuszu uczeń - błąd zauważył dopiero przy wypełnianiu arkusza podczas egzaminu. Jak należy postąpić w takiej sytuacji?
Mada26-04-2005 17:30:58   [#02]

OkE Jaworzno: można dokonać sprostowań na liście kolorem czerwony z dopiskiem na dole "zweryfikowano listę" i podpis przewodniczącego SKE

w związku z powyższym wnioskuję, że uczeń powinien napisać w arkuszu swoją prawdziwą dare urodzenia (inaczej zresztą sobie nie wyobrażam)

proponuję zadzwonić do OKE (jeśli się dodzwonisz)

Mada26-04-2005 17:34:50   [#03]

a przede wszystkim dane ucznia z dokumentu rodzica i pozdrawiam cieplutko:)

Basik26-04-2005 17:52:20   [#04]

masz możliwość skorygowania tych danych w programie Hermesa jeszcze jutro. Ważne jest zaświadczenie i prawidlowość danych na nim.

Uczń musi wpisać prawidłową datę na arkuszu. Jesli błąd pojawił się w protokole oceniania w uwagach piszesz, że w protokole data błędna.

Grazyna Maria26-04-2005 18:11:15   [#05]

W warszawskim OKE możemy na czerwono wprowadzić poprawki i na kopercie nr 1 oznaczamy dużą literą H, że na listach są zmiany. Możesz  zobaczyć na stronie www.oke.waw.pl  w linku procedury do sprawdzianu po kl.VI i egzaminu gimnazjalnego - prezentacje.

Konto zapomniane26-04-2005 18:17:27   [#06]
bardzo Wam wszystkim dziękuję, naprawdę wiedza wasza jest szeroka jak ocean
wiolka126-04-2005 21:19:54   [#07]
U mnie w szkole taki błąd został odnotowany w protokole, ponadto na liście uczniów ( tylko w części humanistycznej ) przekreślałam kolorem czerwonym błędną datę, obok wpisywałam poprawną, swoją parafkę i pieczątka szefa. I tak w każdym przypadku. Tak nam przekazano na szkoleniu. Pozdrawiam. Wiola

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]