Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Tygodniowy wymiar godzin
strony: [ 1 ]
AniaN25-04-2005 21:43:32   [#01]

Mam pytanie, bo już zgłupiałam - po wprowadzeniu 4 godz wych- fiz tygodniowy wymiar obowiązuje tak jak niżej ,czy dodajemy + 1 godz

Tygodniowy wymiar godzin obowiązkowych zajęć edukacyjnych, dodatkowych zajęć edukacyjnych oraz zajęć z religii/etyki nie może przekroczyć:

1) w klasach I-III szkoły podstawowej - 23 godzin łącznie,

2) w klasach IV-VI szkoły podstawowej - 28 godzin łącznie,

3) we wszystkich klasach gimnazjum - 31 godzin łącznie,

4) we wszystkich klasach trzyletniego liceum ogólnokształcącego, trzyletniego liceum profilowanego, czteroletniego technikum i zasadniczej szkoły zawodowej - 35 godzin łącznie.

Leszek25-04-2005 22:06:14   [#02]

tak, obowiązuje ponieważ nie zmieniono do dziś przepisu o ramowych planach w tym punkcie...

ale na tym forum ktoś już radził w tym temacie...

trzebaby zajrzeć do "szukaja"...

pozdrawiam

Uśka25-04-2005 22:24:47   [#03]

 niestety :( obowiązuje

AniaN26-04-2005 16:26:24   [#04]
Dziękuję, ale bardzo mnie to martwi ,bo mam nadmiar w klasie VI i znów muszę robić manewry. Szkoda ,że za jednymi decyzjami nie idą następne!!!!!!!
Jersz26-04-2005 18:00:31   [#05]
Obie decyzje były podjete jednocześnie. Ta o max. liczbie godzin i ta o wymiarze godzin na etap edukacyjny. Przez okres wstepny mieliśmy jedynie realizować w-f w okrojonym wymiarze (pewnie do czasu jak gminy nie pobudują sal gimnastycznych i boisk, ale to okazało się poboznym życzeniem, jak zwykle zapomniano o forsie). To co wydaje sie nam nadmiarem to godziny "dla grupy uczniów zgodnie z ich potrzebami i zainteresowaniami". Pozdrawiam Jersz

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]