Forum OSKKO - wątek

TEMAT: rezygnacja ze stanowiska wicedyrektora
strony: [ 1 ]
malinka25-04-2005 16:11:10   [#01]
Moja wice chce z końcem r.szkolnego zrezygnować ze stanowiska (śmierć w rodzinie, przeprowadzka itd.). Czy ten fakt  nalezy zgłosić organowi prowadzacemu? Czy powołanie  nowego wicka oprócz opini RP powinno być wczesniej uzgodnienie z or.prow.?
koperek25-04-2005 16:54:49   [#02]
Art.37, ust.1. Ustawy o systemie oświaty wyjaśni Ci twoje wątpliwości.
layola25-04-2005 17:02:13   [#03]
Jeśli zostanie zatwierdzony etat wicedyrektora w projekcie organizacyjnym, to znaczy, że OP wyraża zgodę na to żebyś go miała. I dla nich nie powinno mieć różnicy, czy to jest pani X czy pani Y. Oczywiście zgłoś dla jasności sytuacji.
bojola25-04-2005 20:18:14   [#04]
Wystąp do OP z pismem o zaopiniowanie Twojego wniosku o powołanie z dn. 1 września 2005r nowego wicedyrektora. Jako załącznik musiałam dołączyć ksero dyplomu kandydata, aktualną ocenę (z 4 lat). Dodatkowo kilka dni temu na posiedzeniu RP poprosiłam o zaopiniowanie mojego wniosku o powałanie na stanowisko wice pani X. Pamiętaj, że musisz mieć 2 opinie: OP i RP. Nie muszą jednak być pozytywne. Ale jak pracować z kimś, kogo nikt nie chce.
layola25-04-2005 23:19:30   [#05]
Kiedy ja powoływałam swojego vice, nie pisałam żadnego wniosku i nie dawałam żadnych dokumentów tego nauczyciela - mój OP tego nie wymagał. Natomiast pisałam aneks do projektu organizacyjnego, w którym było zawarte: w którym punkcie projektu sa zmiany, czego one dotyczą, z jakiego powodu. (Poprzedniego vice wykreślałam, wpisywałam nowego, zaznaczałam zniżkę godzin - tak jak we wzorze aneksu) I to wystarczało. Oczywiście aneks do projektu w 3 egz. OP zatwierdzał, KO zatwierdzało, do mnie wracał 1 zatwierdzony  egz.
Marek Pleśniar25-04-2005 23:51:03   [#06]
to chyba nie do końca zgodne z UoSO?

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]