Forum OSKKO - wątek

TEMAT: konkurs raz jeszcze
strony: [ 1 ]
Ama11-05-2007 22:52:16   [#01]
Mam dwa pytania związane z konkursem na dyrektora:
1. Dokumentacja: czy musi być kompletna i aktualna w dniu zamknięcia przyjmowania ofert czy w dniu konkursu? (Chodzi o dyplom studiów podyplomowych z zarządzania w oświacie - do dokumentacji dołączono zaświadczenie, dyplom wydany po terminie składania ofert, złożony (i przyjęty) po terminie, w dniu konkursu osoba ma pełne wymagane kwalifikacje).
2. Co jeśli konkurs nie został rozstrzygnięty? Czy musi być nowy konkurs? W jakim terminie? I czy mogą startować w nim ponownie te same osoby co w pierwszym? (proszę o pp)
ula6311-05-2007 23:05:58   [#02]

Dokumentacja powinna byc pełna .. ale czy uznają dyplom z zarządzania zalezy od przewodniczącego i komisji - niekiedy zwraca się z zapyaniem do członków komisji czy zezwalają (poprzez głosowanie ) na warunkoe dopuszczenie do konkursu

jesli konkurs nie został rozstrzygnięty OP- może powierzyć obecnemu dyr stanowisko na rk lub wybrać " swojgo " kandydata po przedstawieniu i zasięgnięciu opinii RP

Koralik12-05-2007 19:13:31   [#03]
u nas na pewno unieważnili by tego kandydata; w rozporządzeniu jest mowa o wymaganych dokumentach i terminie ich złożenia ogłoszenie o konkursie  a więc jednoznaczne- mogą nie dopuścić do części merytorycznej konkursu ponieważ kandydat nie przejdzie części formalnej niestety
Koralik13-05-2007 06:55:35   [#04]
unieważniliby
Ama13-05-2007 11:48:07   [#05]
Dziękuję bardzo :) Tak przypuszczałam. Koleżanki w identycznej sytuacji startowały w innych miastach i nie miały problemów, więc warto było próbować. Teraz pozostaje tylko obawa o przyszłość (szkoły) i oczekiwanie na decyzje OP.
Dorota K16-05-2007 19:17:07   [#06]
tak a'propos konkursu.
W pierwszym terminie konkurs nie został nawet rozpoczęty, ponieważ stwierdzono braki formalne w złożonej przez kandydatów dokumentacji.
Został ogłoszony nowy konkurs.
Czy w związku z powyższym należy ponownie powołać przedstawicieli RP oraz rodziców do udziału w  pracach komisji konkursowej czy obligatoryjnie w skład komisji wchodzą wcześniej wybrane osoby?
malggrz16-05-2007 21:33:39   [#07]
A'propos konkursu. Już dużymi krokami zbliża się data konkursu. Konieczne są jeszcze szlify w koncepcji. Niesmiało proszę o jeszcze jakąś koncepcje do szkoły podstawowej. Z góry dziekuje za przychylność forumowiczów.
malggrz16-05-2007 21:34:49   [#08]
A'propos konkursu. Juz duzymi krokami zbliza sie data konkursu. Konieczne są jeszcze szlify w koncepcji. Niesmiało proszę o jeszcze jakąś koncepcje do szkoły podstawowej. Z góry dziekuje za przychylność forumowiczów.
zgredek16-05-2007 21:37:49   [#09]

dorota - tak, bo to tamci byliby członkami tamtej komisji

teraz nowa komisja - co nie oznacza, że nie mogą być wybrane te same osoby - wybory na nowo

przerabialiśmy to trzykrotnie:-(

do pierwszego konkursu - przedstawiciele - konkurs unieważniony

do drugiego konkursu - nowi przedstawiciele (bo tak to bywa niekiedy;-) - konkurs się nie odbył

do trzeciego konkursu - jeszcze inni przedstawiciele;-)

kenia18-05-2007 12:29:59   [#10]

Proszę o pomoc

Moja przyjaciółka po skończonych studiach (archeologia) przyszła do pracy w szkole i zrobiła kurs pedagogiczny. Było to w roku 1983. Po drodze zrobiła podyplomówkę z zarządzania oświatą. Uczy do dziś matematyki z rozporządzenia MOiW z dnia 24 sierpnia 1982 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli. Teraz ma dylemat czy może przystąpić do konkursu na dyr. podstawówki?
dorotagm18-05-2007 13:37:47   [#11]
oj, KO pewnie się przyczepi.

Czemu nie robiła podyplomówki z matmy?
kenia18-05-2007 20:01:08   [#12]

Zarządzanie zasponsorował kiedyś dyrektor.

Odpowiedź brzmi cytuję: "Ja mam kwalifikacje do wszystkiego" zgodnie z podanym rozporządzeniem- jak to rzewa napisała a ja się obawiam, że "do wszystkiego i do niczego"

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]