<<< powrót do strony głównej OSKKO

 

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty zaprasza na szkolenie dyrektorów/wicedyrektorów przedszkoli, szkół oraz placówek oświatowych, podczas którego Uczestnicy dowiedzą się, jak przygotować się do kontroli Sanepidu, na co trzeba być przygotowanym, jakie dokumenty należy przedstawić, jakie badania obowiązkowo należy posiadać. Omówiony zostanie również rutynowy proces kontroli zarówno przedszkola i szkoły, jak i bloku żywieniowego.

Zajmiemy się m.in. następującymi zagadnieniami:

1. Podstawa prawna kontroli.
2. Słowniczek pojęć.
3. Czego dotyczy kontrola Sanepidu w przedszkolu i szkole.
4. Co sprawdzić przed kontrolą Sanepidu – zadania dyrektora.
5. Co sprawdza Oddział Higieny Dzieci i Młodzieży w przedszkolach i szkołach?
6. Co podlega kontroli sekcji Bezpieczeństwa Żywności i Żywienia?
7. Jakie dokumenty sprawdza Sanepid w przedszkolach i szkołach?
8. Checklista przygotowująca do kontroli Sanepidu w przedszkolach.

Prowadzące: Anna Zabielska - trener o ogólnopolskim doświadczeniu, wieloletni dyrektor przedszkola, członek Zarządu OSKKO; Izabela Leśniewska – trener o ogólnopolskim doświadczeniu, wieloletni dyrektor szkoły podstawowej, członek Zarządu OSKKO.

Materiały szkoleniowe i nagranie spotkania zostaną udostępnione Uczestnikom w formie elektronicznej na podany w zgłoszeniu adres e-mail. Wystawimy także zaświadczenia.

Przypominamy, że osoby, dla których termin szkolenia na żywo nie jest dogodny, mogą również na nie się zapisać i skorzystać z nagrania, które wysyłamy najczęściej kilka godzin po spotkaniu.

Koszt udziału w szkoleniu, dostępu do nagrania oraz materiały prowadzących, tj. prezentacja oraz wzory dokumentów, wynosi 130 zł.

Czas trwania szkolenia, wraz z pytaniami i odpowiedziami: ok. 2 godzin.


Kontakt z organizatorem:
tel: (89) 527-95-14, fax: (89) 679-05-59
kom: Biuro OSKKO 509-498-266, dyrektor – 513-057-830

email: 
oskko@oskko.edu.pl