Partnerzy Konferencji
Froebel.pl to zespół edukatorów, nauczycieli, pedagogów i naukowców, wdrażających i realizujących założenia pedagogiczne F. Froebla (http://pl.wikipedia.org/wiki/Friedrich_Fröbel).

Program wychowania przedszkolnego Dar Zabawy podkreśla niezastąpioną wartość zabawy i towarzyszący jej śpiew, ruch oraz recytację.

To właśnie poprzez zabawę dzieci uczą się najefektywniej, bez presji poznają otaczający świat, odnajdują swoje role społeczne, odkrywają talenty i predyspozycje. 

Udowadniamy, że nauka nie musi być nudna i monotonna, wręcz przeciwnie - można się przy niej świetnie bawić. Dzięki pracy z materiałami dydaktycznymi - darami, dzieci rozwijają wyobraźnię przestrzenną, uczą się poszukiwania nowych rozwiązań i nieszablonowego myślenia, a nauczyciele - mają możliwość wdrażania ciekawych koncepcji, opartych na kreatywnym myśleniu. 

Dzięki naszemu przedsięwzięciu każde przedszkole i placówka oświatowa otrzymuje możliwość przystąpienia do programu w dowolnym czasie na wybranych przez siebie warunkach.

 

Cechuje nas wieloletnie doświadczenie. Jesteśmy na rynku od 2006r. Zaczynaliśmy jako jedna z pierwszych Szkół Coachingu w Polsce! To my zainspirowaliśmy wprowadzenie educoachingu na polski rynek. Nasze działania poparte są akredytacją międzynarodowego stowarzyszenia coachów - International  Association of Coaching Institutes  z siedzibą w Berlinie. Ogromnym sukcesem i powodem do dumy jest fakt otrzymania tytułu Doświadczonego Instytutu Coachingowego ICI (Experienced Coaching Institute). Dzięki temu, jako szkoła jesteśmy uprawnieni do samodzielnego, wewnętrznego akredytowania swoich klientów w ICI. Prowadzimy, również specjalistyczne szkolenia dla nauczycieli, z zakresu zastosowania metod coachingowych w placówkach edukacyjnych. Jako pierwsza instytucja w Polsce, jesteśmy uprawnieni do międzynarodowego certyfikowania nauczycieli – coachów, certyfikatem Edu – Coach ICI. Jesteśmy członkiem Izby Coachingu. Wszyscy trenerzy Szkoły Coachingu są międzynarodowymi akredytowanymi Coachami oraz akredytowanymi trenerami, pasjonatami z ogromnym doświadczeniem. Nasze programy szkoleniowe uzyskały akredytację Kuratorium Oświaty w Krakowie. Posiadamy, również wpis do ewidencji placówek oświatowych Starostwa Powiatowego, co umożliwia nam wydawanie uczestnikom szkoleń certyfikatów Ministerstwa Edukacji Narodowej. Głównym przedmiotem naszej działalności są szkolenia z zakresu umiejętności miękkich: coaching, umiejętności trenerskie, zarządzaniem emocjami i stresem, komunikacja, przywództwo, doradztwo zawodowe, coaching kariery, skierowane do jednostek samorządu terytorialnego, biznesu, edukacji oraz osób prywatnych.

Nie nauczymy Cię samej teorii! Nie damy narzędzi  do odłożenia na półkę z książkami!

Otworzymy przed Wami Tajemniczy Ogród Waszych Możliwości, byście  mogli zostać świadomymi, odpowiedzialnymi coachami i trenerami.


 
Na rynku istniejemy od 2006 roku od początku zajmując się drukiem legitymacji służbowych nauczyciela. Zaufało nam już ponad 4000 placówek z całej Polski, dla których wykonaliśmy już 60000 szt. legitymacji. Przykładamy dużą wagę do jakości wykonanych kart, wykorzystując do tego celu tylko sprawdzone urządzenia do personalizacji.

Traktujemy poważne każde zlecenie nawet na pojedyncze legitymacje. Naszą ofertę tworzymy w taki sposób, żeby ułatwić składanie zleceń ustalając np. jednakową ceną niezależnie od ilości, dzięki czemu poinformowanie nauczycieli o koszcie jej wytworzenia jest dużo prostsze.

Jesteśmy również bardzo elastyczni w zakresie sposobu składania zamówienia. Umożliwiamy składania zamówień w formie papierowej jak i elektronicznej. W każdej chwili możemy również udostępnić dostęp do składania zamówień w formie elektronicznej nawet jeśli poprzednie zamówienia były papierowe.

Od 12 lat wydajemy profesjonalne publikacje wspierające dyrektorów placówek oświatowych w codziennych obowiązkach. Naszym celem jest zapewnienie Państwu poczucia bezpieczeństwa przy podejmowaniu decyzji poprzez dostarczanie wiarygodnego źródła informacji prawnych. Pragniemy również inspirować do poszukiwania nowatorskich rozwiązań i promować nieszablonowe, ale skuteczne pomysły na zarządzanie.

Budowanie naszego portfolio zaczęliśmy od programu na płycie CD – „Niezbędnika Dyrektora Szkoły”, który do dziś dostarcza wiedzy prawnej i wzorów dokumentów, nieustająco ciesząc się Państwa uznaniem. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów wkrótce wydaliśmy kolejne programy: „Niezbędnik Dyrektora Przedszkola” i „Personel w Oświacie” oraz „Niezbędnik Dyrektora Placówki Niepublicznej. Przedszkole i Żłobek”.

W 2008 r. wprowadziliśmy na rynek nowoczesne publikacje na tradycyjnym – papierowym nośniku: czasopisma „SZKOŁA. Miesięcznik Dyrektora” i „PRZEDSZKOLE. Miesięcznik Dyrektora”. Natomiast od 2011 r. wydajemy produkt skierowany do wychowawców dzieci i młodzieży – miesięcznik ”Sygnał”.

Od 2012 r. organizujemy również szkolenia dla dyrektorów placówek oświatowych i nauczycieli. Sukces specjalistycznych szkoleń otwartych i zamkniętych oraz konferencji i seminariów oświatowych w największych miastach Polski to dla nas powód do dumy i radości.


Uczenie się to nie tylko poznawanie odpowiedzi, zdobywanie kolejnych wycinków wiedzy ogólnej. To nie coś, co łatwo zmierzyć za pomocą ocen i egzaminów. To nie tylko przyswajanie sobie wiedzy, którą posiedli już inni ludzie. Uczenie się to przygoda na całe życie. To niekończąca się wyprawa badawcza, której celem jest zrozumienie.

Chcemy aby firma Transfer Learning Solutions towarzyszyła Wam w tej podróży aby przygodę z edukacją uczynić przyjemniejszą, efektywniejszą i skuteczniejszą. Kierujemy nasze rozwiązania do: Rodziców, Przedszkoli, Szkół i Samorządów.


Wolters Kluwer SA jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw.

Wolters Kluwer buduje swoją pozycję na rynku opierając się na pięciu zasadach: nastawieniu na klienta, innowacyjności, odpowiedzialności, prawości oraz tworzeniu nowych wartości. Wartości te stanowią podstawę, na której budowane są wszystkie marki Wolters Kluwer SA.

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer SA znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia i konferencje.


Szkolenia (otwarte i zamknięte) przeznaczone dla osób zarządzających placówkami oświatowymi. Zagadnienia: • Jakie są sposoby radzenia sobie z trudnościami w kierowaniu grupą wcześniejszych kolegów? • Jak stawiać cele i określać swoje oczekiwania względem podwładnych, aby uniknąć tracenia czasu na ciągłe rozwiązywanie tych samych problemów? • Jak stawiać przed nauczycielami motywujące cele, które wpływają na wzrost zaangażowania? • Czy postawa partnerska wobec zespołu i pracowników jest zawsze tą najlepszą postawą? • Jak rozwiązać trudności w kierowaniu pracownikami starszymi, bardziej doświadczonymi? • Jak motywować i dyscyplinować podwładnych? • Jak kontraktować skuteczną współpracę z zastępcami?

Fundacja Instytut Nowoczesnej Edukacji jako organizacja non-profit została powołana do tworzenia nowoczesnych warunków dla polskiej edukacji. Realizuje swoje statutowe cele poprzez wspieranie szkół i przedszkoli w pozyskiwaniu funduszy w tym funduszy unijnych na rozwój nowoczesnej edukacji. Fundacja jest organem prowadzącym dla ośrodka doskonalenia nauczycieli, który zajmuje się organizacją szkoleń dla nauczycieli. Ponadto Fundacja realizuje szereg programów, m.in. Zabawy FundaMentalne dla przedszkoli, Cyfrowa Szkoła, Geofizyka w Szkole, Języki Obce, Żywa Edukacja, które mają na celu rozwijanie pozytywnych postaw, zainteresowań oraz wyobraźni dzieci i młodzieży. Organizacja współpracuje z Uczelnią Dolnośląską prowadząc warsztaty dla nauczycieli przedszkoli i edukacji wczesnoszkolnej osiągając bardzo wysoką ewaluację.

  
PERKOZ leży na półwyspie w centrum lasu, nad wielkim bardzo czystym jeziorem Pluszne, na pograniczu dwóch krain geograficzno-historycznych: Warmii i Mazur. Jezioro Pluszne daje życie prawie wszystkim gatunkom ryb występującym w tej krainie, rakom i niezliczonym gatunkom ptaków wodnych. Ośrodek posiada dogodne położenie komunikacyjne – jest położony zaledwie 8 km od głównej szosy z Warszawy do Gdańska i Olsztyna. Ośrodek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Proponujemy m.in. Zielone Szkoły z programami edukacji ekologicznej; 1-, 2- tygodniowe pobyty dla dzieci i młodzieży; 1, 2, 3, 5- dniowe pobyty dla dzieci i młodzieży; obozy: żeglarskie, windsurfingowe, rowerowe, płetwonurkowe.

     
Podręczniki tradycyjne i elektroniczne, zeszyty ćwiczeń i e-ćwiczenia, tradycyjne pomoce i nowoczesne platformy e-learningowe. To nie jest oferta jutra! U nas jutro jest dziś. To właśnie my: najstarszy, największy i …najprężniej rozwijający się wydawca edukacyjny w Polsce – Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Po prostu WSiP.
Zapewne znasz WSiP. Wiesz, że tworzymy podręczniki, atlasy, słowniki, ćwiczenia dla szkół wszystkich typów, także zawodowych. Ale czy wiesz, że mamy w ofercie ponad 1,5 tys. publikacji? Że z każdej z nich jesteśmy dumni? Bo jesteśmy, nawet bardzo, tak jak i z zaufania, którym od lat obdarzają nas nauczyciele, rodzice i dzieci. To dzięki niemu właśnie możemy budować nowy WSiP. Taki, w którym to, co stare i sprawdzone, spotyka się z tym, co nowe i pionierskie. Bo my nie czekamy na nowoczesną ofertę edukacyjną. My ją tworzymy!

Nauczycielom i uczniom proponujemy edukację na miarę technologicznej rewolucji naszych czasów. W naszej ofercie mamy e-booki i e-ćwiczenia. To my pierwsi w Polsce wprowadziliśmy je na tak szeroką skalę. E-ćwiczenia wraz z systemem automatycznego sprawdzania wyników umieściliśmy na platformie edukacyjnej WSiPnet.pl. Stworzyliśmy w ten sposób nowoczesne środowisko pracy dla ucznia, zapewniliśmy komfort i oszczędność czasu nauczycielom. Zadbaliśmy także o dobre przygotowanie do egzaminów. To dzięki nam uczniowie mogą, nie odchodząc od komputera, przygotować się do egzaminu szóstoklasisty, gimnazjalisty i do matury. Niektórzy mówią o tym self-learning. My mówimy: portal egzaminacyjny Egzamer.pl.


Integrit S.A. wcześniej jako Integrit sp z o.o. jest firmą współpracującą z placówkami oświatowymi od wielu lat. Doświadczenia w tej współpracy zdobywaliśmy dostarczając i instalując sprzęt z oprogramowaniem, a następnie świadcząc usługi wsparcia technicznego w ponad 14 000 szkół na terenie całego kraju.

Naszą misją jest wspieranie polskiej edukacji w zakresie nowych technologii informatycznych, upowszechnianie wiedzy o nich i opracowywanie kompleksowych rozwiązań dedykowanych dla szkół. Wielokrotnie uczestniczyliśmy i uczestniczymy w różnych konferencjach poświęconych technologiom IT w edukacji m.in. w Mrozach, Nowym Tomyślu, Radomiu.

Dzięki współpracy z największymi, światowymi producentami i dostawcami sprzętu i oprogramowania możemy zapewnić placówkom oświatowym najbardziej korzystne warunki finansowania wyposażenia informatycznego i multimedialnego.

Znając i rozumiejąc codzienne problemy, z jakimi borykają się szkoły w Polsce opracowaliśmy różne metody elastycznej współpracy z nimi, wychodząc naprzeciw ich potrzebom, oczekiwaniom i możliwościom.

Nasza firma jest Edukacyjnym Integratorem urządzeń firmy Apple (ASE) i jej Autoryzowanym Ośrodkiem Szkoleniowym (AATC).

Wspieramy w poznawaniu świata i rozwoju kreatywności od przedszkolaków po studentów.
Współpracujemy z wieloma nauczycielami, a słuchając ich potrzeb przygotowaliśmy kompleksową ofertę na każdym etapie nauki. Technologia wykorzystana umiejętnie, stwarza wprost nieograniczone możliwości zdobywania wiedzy, zachęca dzieci oraz młodzież do podejmowania aktywności w procesie edukacji. Mobilne urządzenia pozwalają na naukę w każdym momencie i czasie – w drodze do i ze szkoły, w klasie i w plenerze, w szkole i w domu. Wierzymy, że nauka przy użyciu iPada może stać się pasją.


    
Ogólnopolski program edukacji medialnej „Lekcje w kinie” to cykl wydarzeń edukacyjnych, kierowany do uczniów polskich szkół. Obejmuje wszystkie etapy nauczania w szkolnictwie podstawowym, gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym.

We wszystkich kinach uczestniczących w projekcie będą realizowane multimedialne zajęcia edukacyjne połączone z projekcjami filmowymi.

W czasie zajęć uczniowie poznają najważniejsze zagadnienia z zakresu języka filmu oraz dowiedzą się, jakie są możliwości wykorzystania poszczególnych środków wyrazu, co one znaczą i jaką spełniają funkcję w tekstach kultury audiowizualnej. Prezentacja przykładów filmowych pomaga uczniom zrozumieć omawiane treści.

Kolejnym etapem realizacji projektu jest przeprowadzenie przez nauczycieli lekcji w szkole. Nauczyciele otrzymują od organizatorów materiały edukacyjne zawierające między innymi precyzyjne scenariusze lekcji, które pogłębiają poruszaną w czasie „Lekcji w kinie” problematykę i i rozwijają indywidualne zainteresowania uczniów.


APT powstała jako połączenie inicjatyw, których wspólnym mianownikiem są szkolenia, doradztwo oraz działalność wydawnicza. Wydawnictwo specjalizuje się w dziedzinie prawa i zarządzania, adresując swoje usługi do branży budowlanej i innych branż technicznych, do administracji samorządowej oraz sektora edukacji.
W naszej działalności stawiamy przede wszystkim na praktyczne aspekty prezentowanych zagadnień. Naszym celem jest wspieranie przedsiębiorców w praktycznym wykorzystaniu znajomości polskiego prawa w postępowaniach przetargowych, pozyskiwaniu kontrahentów oraz realizacji powierzonych projektów.
Swoją ofertę adresujemy także do placówek oświatowych poprzez szkolenia, indywidualne doradztwo, jak i praktyczne kursy. Skupiamy się przede wszystkim na autorskich metodach edukacyjnych, a także wspieramy dyrektorów oraz grono pedagogiczne w nowoczesnym zarządzaniu placówką oświatową.
Na potrzeby instytucji samorządowych przygotowujemy publikacje specjalistyczne, takie jak foldery, opracowania branżowe, broszury oraz biuletyny informacyjne.

     
Dewizą od początków istnienia Forum Media Polska Sp. z o.o. na polskim rynku jest hasło „Wiedza na usługach rynku”. Zgodnie z nią staramy się na bieżąco informować naszych klientów o zmianach zachodzących w życiu gospodarczym, przepisach prawa, obowiązkach przedsiębiorstw i administracji publicznej. Naszą misją jest pomoc w rozwiązywaniu doraźnych problemów i dostarczanie rozwiązań stanowiących wsparcie w bieżącej działalności naszych klientów.

1 października 2014 roku poznańskie wydawnictwo Forum Media Polska Sp. z o.o. przejęło ofertę produktową Dr Josef Raabe Spółka Wydawnicza Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, stając się niekwestionowanym liderem na rynku profesjonalnych publikacji i rozwiązań online w sektorze szkolnym.

W związku z transakcją zakupu firmy, portfolio produktowe Forum Media Polska wzbogaciło się o kilkanaście nowych poradników specjalistycznych skierowanych m.in. do dyrektorów oraz nauczycieli szkół i przedszkoli, kilkadziesiąt pomocy dydaktycznych oraz fachowe czasopisma branżowe. Ponadto, oferta wydawnicza została poszerzona o nowe rozwiązania online i mobilne dla branży edukacyjnej.

Dodatkowo firma zwiększyła zakres swojej działalności wydawniczej, przejmując ofertę produktową skierowaną dla księży i katechetów pod marką Wydawnictwa Pastoralne. Powyższe działania sprawiają, że Forum Media Polska zajmuje obecnie kluczowe miejsce na polskiej scenie wydawniczej.


Wystawcy
Czy system edukacji w Polsce potrzebuje reformy? Czy szkoła uczy kreatywności? Czym w ogóle jest kreatywność i czy można się jej nauczyć?

Te pytania stają się coraz ważniejsze. Świat zmienia się dziś szybciej, niż kiedykolwiek wcześniej i nikt nie potrafi do końca przewidzieć, w jakich okolicznościach żyć będą dzieci, które dziś trafiają do szkoły. Jedną z osób, które starają się na te pytania odpowiedzieć, jest Sir Ken Robinson – były profesor Uniwersytetu Warwick, który za swój wkład w naukę sztuki w szkołach otrzymał od Królowej Elżbiety II tytuł szlachecki.

Zainspirowani jego osobą i ideami postanowiliśmy założyć wydawnictwo, by wydawać jego książki w Polsce – uznaliśmy, że to bardzo ważne, żeby jego głos w tej dyskusji trafił także tutaj.

W swoich książkach pisze o tym, czym jest kreatywność i jak się jej uczyć. Po wieloletniej pracy z dziećmi, młodzieżą, firmami i organizacjami na całym świecie głęboko wierzy, że każdy człowiek rodzi się z ogromnymi pokładami naturalnych talentów i uzdolnień. Przyczyn tego, że wielu z nas ich w toku życia nie odkrywa upatruje w dużej mierze w tym, w jaki sposób kształcimy dzieci w systemach edukacji. Pokazuje, jak te systemy zmieniać i w jaki sposób wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najlepszego, bo tylko w ten sposób możemy przygotować się do życia w zupełnie nieprzewidywalnej przyszłości.

Element to Żywioł. Twój Żywioł to miejsce, w którym naturalne talenty spotykają się z pasją. Naszą misją jest inspirować i zachęcać ludzi do szukania swojego Żywiołu. Skupiamy wokół siebie tych, którzy, jak my, cenią kreatywność.


Nasze wydawnictwo istnieje od roku 1999.
Jesteśmy wydawnictwem dla nauczycieli, wychowawców, dyrektorów szkół, szkolnych pedagogów i psychologów, a także dla tych wszystkich wychowawców i rodziców, którzy z wielkim poświęceniem pracują, by - niezależnie od problemów wynikających bądź z uwarunkowań społecznych, bądź zaburzeń, chorób czy dysfunkcji wrodzonych - włączyć swych podopiecznych w główny nurt życia w społeczeństwie i zapewnić im zarówno godziwe, jak i godne życie.

Chcemy pomóc wychowywać - to nasza misja.

Publikujemy poradniki dla wszystkich osób, którym na sercu leży przygotowanie młodych ludzi do życia w społeczeństwie (w tym także staramy się udostępniać najlepszą literaturę zagraniczną), podręczniki pedagogiki, poradniki z zakresu zarządzania dla dyrektorów szkół, książki metodyczne z zakresu nauczania języków obcych.

Egis jest wyłącznym przedstawicielem Express Publishing w Polsce. Doświadczony zespół autorów i redaktorów wydawnictwa Egis wspiera Express Publishing w tworzeniu publikacji zgodnych z wymogami Ministerstwa Edukacji Narodowej i dostosowanych do potrzeb nauczycieli i uczniów polskich szkół. Nasi doradcy metodyczni i pracujący w całej Polsce konsultanci służą fachową pomocą nauczycielom języka angielskiego. Regularnie organizujemy wykłady i warsztaty metodyczne prowadzone przez ekspertów Express Publishing i Egis, Dni Otwarte w renomowanych księgarniach i spotkania w szkołach. Oferujemy także tablice interaktywne światowych marek i inne urządzenia, które umożliwiają tworzenie pracowni multimedialnych, a przez to podniesienie efektywności nauczania i standardów pracy.
Dziękujemy nauczycielom za życzliwe przyjęcie publikacji Express Publishing i wszelkie opinie, które otrzymaliśmy od Państwa w ciągu trwającej od 1998 roku działalności firmy Egis.

Portal educarium stworzyliśmy, aby dzielić naszą edukacyjną pasję z Nauczycielami i Rodzicami. Aby promować otwarte formy nauczania, aby zachęcać do wczesnej i mądrej edukacji dzieci. Edukacji poprzez konkretne doświadczenie, nauki ’ręką, głową i sercem’. Na stronach portalu zamieszczamy propozycje zabaw edukacyjnych, karty pracy oraz ciekawe artykuły.

Chcemy wspierać nauczycieli i rodziców nie tylko poprzez sprzedaż najlepszych produktów. Educarium - to więcej niż sklep internetowy z dobrą ofertą pomocy dydaktycznych i zabawek edukacyjnych. Educarium to dynamiczny zespół ludzi, dla których ten portal jest wyrazem edukacyjnych pasji i celów!

Życzymy tak Tobie, jak i sobie rosnącego zadowolenia z tego miejsca!

Firma Moje Bambino to młody i pełen entuzjazmu zespół, który kontynuuje 120-letnią tradycję firmy St. Majewski. Ponadwiekowa historia świadczy o stabilności na rynku oraz o niezawodnej jakości proponowanych produktów, dobrze znanych rodzicom i dziadkom dzisiejszych kilkulatków – chyba wszyscy w dzieciństwie rysowali doskonałymi kredkami Bambino.
Prezentujemy szeroki asortyment obejmujący tym razem nie tylko kredki, lecz bogatą i zróżnicowaną ofertę atrakcyjnych produktów dla przedszkoli i szkół, jak i klientów indywidualnych. Nasze pomoce edukacyjne kontynuują tradycję wyjątkowej jakości i przyczyniają się do wszechstronnego rozwoju dziecka.
Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na dodatkowe propozycje firmy Moje Bambino. To przede wszystkim oferta szkoleń doskonalących umiejętności, poszerzających wiedzę i podnoszących kwalifikacje nauczycieli, konkursy i promocje, wciąż przybywające nowości i galeria pomysłów.

Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji rozpoczął działalność w październiku 2008 r.

Od tego czasu, zdążyliśmy zyskać renomę i uznanie wśród nauczycieli, dyrektorów szkół, samorządów oraz osób zaangażowanych w rozwój oświaty. Dowodem tego są nie tylko ciepłe słowa naszych absolwentów, rekomendacje, wyniki ewaluacji wewnętrznej, lecz również stale rosnąca popularność naszej placówki.

Uczestnikami kursów i szkoleń KIRE są nauczyciele z całej Polski, a nawet z zagranicy. Bardzo wielu naszych absolwentów to dziś dyrektorzy szkół/placówek na terenie Małopolski oraz innych województw. Programy szkoleń, warsztatów oraz kursów kwalifikacyjnych nasi eksperci starają się realizować w oparciu o indywidualne potrzeby oraz zgłaszane trudności, z jakimi borykają się nauczyciele.

Obecnie prowadzimy również studia podyplomowe na 30 kierunkach. Tok każdego kierunku oparty jest o autorskie programy naszych wykładowców.


Firma „JANGAR” Grażyna Gach powstała w styczniu 1995 roku w Warszawie.

Od już ponad 20 lat z pasją i zaangażowaniem oferujemy produkowane i bezpośrednio importowane przez nas pomoce dydaktyczne i naukowe do nauczania przedmiotów szkolnych (przyrody, biologii, fizyki, chemii, geografii, matematyki, i wielu innych) oraz pomoce i przyrządy badawcze do edukacji przyrodniczo-ekologicznej,
zwanej obecnie coraz częściej edukacją środowiskową prowadzoną w placówkach szkolnych i pozaszkolnych.

Od samego początku „JANGAR” współpracuje i reprezentuje na rynku polskim największych producentów i dostawców pomocy naukowych i przyrządów badawczych, ale także wyszukuje mniejszych producentów (często naukowców) opracowujących ciekawe pomoce dydaktyczne ze swojej dziedziny cechujące się naukową dokładnością i oryginalnym podejściem do tematu.

Utrzymując stały kontakt z wielkimi oraz mniejszymi producentami środków dydaktycznych i przyrządów na całym świecie oraz biorąc udział w największych wydarzeniach edukacyjnych na świecie (targi, wystawy) monitorujemy na bieżąco światową ofertę pomocy naukowych i przyrządów, w tym stałe i nowe trendy w edukacji.

Oferowane naszym klientom pomoce dydaktyczne to w ponad 90% własna produkcja lub bezpośredni import od reprezentowanych przez nas firm zachodnich działających na różnych kontynentach. Zapewniamy w ten sposób niskie ceny przy jednoczesnej wysokiej jakości starannie wybieranych produktów.

Wszystko to także powoduje, iż możemy oferować zarówno pomoce dydaktyczne i przyrządy badawcze klasyczne, jak i nowoczesne.

Działamy na terenie całego kraju i dostarczamy zamówione pomoce do wszystkich miejscowości w Polsce.


    
Firma Nowa Szkoła Sp. z o.o. to lider polskiego rynku mebli, pomocy dydaktycznych, pomocy edukacyjnych, naukowych i rehabilitacyjnych. Od 1992 roku kierujemy swoje działania tam, gdzie przebywa małe dziecko. Jesteśmy największą polską firmą, która kompleksowo wyposaża placówki w meble żłobkowe, meble przedszkolne i szkolne jak również klienta indywidualnego. W naszej ofercie znajdują się między innymi: meble przedszkolne, szkolne i żłobkowe, sprzęt rehabilitacyjny, sprzęt sportowy, pomoce dydaktyczne i naukowe oraz zabawki edukacyjne.

Od początku swojej działalności firma ZIKOM skupia się dostarczaniu kompleksowych rozwiązań do wielu segmentów rynkowych. W swoich działaniach wspieramy zarówno firmy z sektora prywatnego, jak i placówki publiczne.

W tej drugiej grupie wyróżnić należy przede wszystkim publiczne placówki oświatowe, w tym: przedszkola publiczne, szkoły podstawowe, szkoły średnie (szkoły zawodowe, technika, licea), uczelnie wyższe.


Zobacz ekspozycję sponsorów z ubiegłorocznej Konferencji OSKKO

Kontakt z organizatorem:
e-mail: oskko@oskko.edu.pl
tel. kom.: 513-057-820
tel./fax: (89) 527-95-14