Witryny placówek i instytucji, w których pracują członkowie OSKKO

Prosimy o nadsyłanie pocztą linków do swoich szkół.    

 

Przejdź do:

  Przedszkola

Szkoły podstawowe

Gimnazja

Szkoły ponadgimnazjalne

Zespoły szkół

Inne


 

Przedszkola

Przedszkole w Bielanach Wrocławskich Przedszkole Niepubliczne z Oddziałami Integracyjnymi "Razem"
w Chełmie
Przedszkole nr 104 we Wrocławiu
Przedszkole nr 12 w Gdańsku-Oliwie Publiczne Przedszkole w Rydzynie Przedszkole Miejskie nr 3 im. Marii Montessori w Kołobrzegu
Zespół Placówek w Nowej Dębie Tęczowe Przedszkole w Gdańsku Przedszkole Nr 2 "Pod Słoneczkiem" w Węgrowie
Przedszkole Miejskie nr 3 w Olsztynie Przedszkole nr 49 im. Tysiąclecia Miasta Wrocławia Przedszkole Niepubliczne "Kraina Uśmiechu" w Krakowie
Przedszkole nr 6 w Myślenicach Przedszkole nr 36 w Dąbrowie Górniczej Przedszkole nr 25 w Tychach
Przedszkole nr 158 w Poznaniu Przedszkole nr 2 im. J. Brzechwy w Stalowej Woli Publiczne Przedszkole nr 2 w Garwolinie
Przedszkole nr 240 w Warszawie Przedszkole nr 4 w Stalowej Woli Publiczne Przedszkole nr 6 w Garwolinie
Przedszkole nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Tczewie Przedszkole Publiczne nr 1 w Radomiu Samorządowe Przedszkole nr 187 w Krakowie
Przedszkole Niepubliczne "Fregata" Miejskie Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Mławie Przedszkole Samorządowe w Przegini
Przedszkole Nr 201 w Warszawie Przedszkole nr  43 w Gdańsku  
 

Szkoły podstawowe

Szkoła Podstawowa nr 36 w Krakowie Publiczna Szkoła Podstawowa w Węgrzynowie Szkoła Podstawowa nr 205 w Łodzi
Szkoła Podstawowa nr 1 w Zielonce Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 22 w Płocku Szkoła Podstawowa w Klęce
Szkoła Podstawowa nr 2 w Miliczu Szkoła Podstawowa nr 47 im. K. Makuszyńskiego w Szczecinie Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Przylepie
Szkoła Podstawowa nr 3 w Chojnowie Szkoła Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 w Kędzierzynie-Koźlu
Szkoła Podstawowa nr 4 w Puławach Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubaniu Szkoła Podstawowa w Pieniężnie
Szkoła Podstawowa nr 5 w Nysie Szkoła Podstawowa 4 w Łukowie Szkoła Podstawowa nr 10 we Włocławku
Szkoła Podstawowa nr 7 w Olsztynie Szkoła Podstawowa nr 9 w Olsztynie Szkoła Podstawowa nr 7 im. A. Mickiewicza w Kaliszu
Szkoła Podstawowa w Bukowskiej Woli Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Kowali
Szkoła Podstawowa nr 38 w Gliwicach Szkoła Podstawowa w Piątku Szkoła Podstawowa w Głobinie
Szkoła Podstawowa nr 17 w Gdańsku Publiczna Szkoła Podstawowa nr 26 w Opolu Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Kołobrzegu
Szkoła Podstawowa nr 29 w Olsztynie Szkoła Podstawowa nr 81 w Warszawie Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie
Szkoła Podstawowa nr 15 w Przemyślu Publiczna Szkoła Podstawowa w Węgrzynowie Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich w Rogoźnie
Szkoła Podstawowa nr 11 w Porębie Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Mońkach Szkoła Podstawowa w Wielkich Radowiskach
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 23 w Radomiu Publiczna Szkoła Podstawowa w Bąkowie Szkoła Podstawowa nr 3 im. WOPK w Gryficach
Szkoła Podstawowa nr 18 w Koszalinie Szkoła Podstawowa nr 9 w Białej Podlaskiej

Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa w Mysiadle

Szkoła Podstawowa nr 1 w Wałczu Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce Szkoła Podstawowa Nr 32 w Lublinie
Szkoła Podstawowa w Wojanowie Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gniewinie Szkoła Podstawowa nr 4 im. J. Korczaka w Sochaczewie
Szkoła Podstawowa nr 1 w Bogatyni Szkoła Podstawowa w Daleszycach Szkoła Podstawowa nr 6 w Kołobrzegu
Szkoła Podstawowa nr 20 we Włocławku Szkoła Podstawowa w Czaplach Szkoła Podstawowa nr 79 w Łodzi
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Radomiu PSP18 w Radomiu Szkoła Podstawowa nr 9 w Ełku
Szkoła Podstawowa nr 21 w Lublinie Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddz. Integracyjnymi "Razem"
w Chełmie
Szkoła Podstawowa nr 9 we Wrocławiu
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Suchedniowie Szkoła Podstawowa nr 113 w Krakowie Szkoła Podstawowa w Kamieńcu
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14 Opolu Szkoła Podstawowa nr 15 w Koninie Szkoła Podstawowa w Lubieszewie
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 w Opolu Szkoła Podstawowa nr 16 w Mysłowicach Szkoła Podstawowa w Mielenku Drawskim
Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzegu Szkoła Podstawowa nr 199 w Łodzi Szkoła Podstawowa w Somoninie
Szkoła Podstawowa nr 1 w Gronowie Górnym Szkoła Podstawowa nr 34 w Poznaniu Szkoła Podstawowa w Uniejowie
Szkoła Podstawowa nr 11 w Białymstoku Szkoła Podstawowa w Konstantynowie Publiczna Szkoła Podstawowa w Makowisku
"Fregata" Szkoła Podstawowa dla Chłopców "Fregata" Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Lubartowie
Szkoła Podstawowa nr 6 w Kołobrzegu-Radzikowie im. J. Korczaka Szkoła Podstawowa w Przegini Szkoła Podstawowa im. Gen. J. Wybickiego w Manieczkach
Szkoła Podstawowa nr 2 w Prabutach Niepubliczna Szkoła Podstawowa PITAGORAS w Nadarzynie Szkoła Podstawowa nr 6 im. Józefa Kreta w Ustroniu
 

Gimnazja

Gimnazjum w Żarowie Gimnazjum w Skorogoszczy Gimnazjum nr 16 w Gdańsku
Gimnazjum nr 3 w Skierniewicach Gimnazjum Miejskie w Leżajsku Gimnazjum nr 5 w Lubinie
Gimnazjum nr 2 w Krakowie Gimnazjum nr 3 w Zgierzu Gimnazjum w Sianowie
Gimnazjum w Rudzińcu Gimnazjum nr 1 w Szczytnie. Gimnazjum w Piotrkowie Kujawskim
Gimnazjum w Topoli Królewskiej Gimnazjum w Błędowie im. Polskich Olimpijczyków Gimnazjum nr 2 w Ełku
Gimnazjum w Żmigrodzie Publiczne Gimnazjum Nr 3 w Puławach Gimnazjum Niepubliczne im. ks. J. Twardowskiego w Zabierzowie Bocheńskim
Gimnazjum w Radziszowie Gimnazjum Nr 2 w Namysłowie Gimnazjum nr 3 w Zgierzu
Gimnazjum nr 1 w Sejnach Gimnazjum nr 4 w Ostrowcu Świętokrzyskim Gimnazjum nr 2 im. Boh. Powstania Warszawskiego w Piastowie
Gimnazjum nr 7 w Krakowie Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze Gimnazjum im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Piotrkowie Kujawskim
Gimnazjum im. Cz. Miłosza w Łęczycy Publiczne Gimnazjum w Walcach Publiczne Gimnazjum nr 1 w Brzegu
Gimnazjum im. Odkrywców Polskiej Miedzi w Chocianowie Gimnazjum nr 142 im. R. Schumana w Warszawie Publiczne Gimnazjum nr 4 w Kędzierzynie-Koźlu
Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Werbkowicach Gimnazjum nr 2 w Łęcznej Publiczne Gimnazjum nr 4 w Opolu
Gimnazjum nr 1 im. K. Pułaskiego w Rzeszowie Gimnazjum nr 20 w Gdańsku Publiczne Gimnazjum nr 46 w Łodzi
Gimnazjum nr 1 w Ozimku Gimnazjum nr 5 w Łodzi Publiczne Gimnazjum w Strzelcach Krajeńskich
Gimnazjum nr 1 w Policach Gimnazjum nr 7 w Szczecinie Publiczne Gimnazjum w Trzebiatowie
Gimnazjum nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi w Wolbromiu Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie Gimnazjum nr 3 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu
Gimnazjum w Przegini    
 

Szkoły ponadgimnazjalne

Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Legnicy II Liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wielkopolskim Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 23 w Pruszkowie
Liceum Ogólnokształcące w Lesku  II Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie Zasadnicza Szkoła Ogrodnicza w Błędowie
Liceum Ogólnokształcące w Krośniewicach II Liceum Ogólnokształcące w Koninie  
I Liceum Ogólnokształcące im. ks. A.M. Czartoryskiego w Puławach II Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. T. Halika w Ostrołęce  
I Liceum Ogólnokształcące w Radzyniu Podlaskim II Liceum Ogólnokształcące im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach  
I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Kołobrzegu Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddz. Dwujęzycznymi  
I Liceum Ogólnokształcące w Oleśnicy VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Długosza w Katowicach
 

Zespoły szkół

Zespół Szkół nr 2 w Kołobrzegu Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Brudzewie Zespól Szkól Nr 7 w Rybniku
Zespół Szkół Ogólnokszt. Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu Zespół Szkół Ogólnokształcących w Myśliszewicach Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Siemiatyczach
Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 we Włocławku Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Katowicach Zespół Szkół Integracyjnych w Lubinie.
Zespół Szkół Nr 7 we Wrocławiu Zespół Szkół Energetycznych w Lublinie Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze
Zespół Szkół Budowlanych w Koninie Strona Zespołu Szkół Zawodowych i Licealnych w Zgorzelcu Zespół Szkół w Gronowie Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego
Zespół Szkół w Izabelinie Zespół Szkół nr 2 w Mikołowie Zespół Szkół Specjalnych w Goleniowie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Nojego w Czarnkowie Zespół Szkół Nr 7 w Szczecinie (SP24 i G33) Zespół Szkół nr 1 w Grajewie
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nowogardzie ZSZ nr 1 w Gdańsku "Ekonomik" Zespół Szkół Technicznych w Rybniku
Zespół Szkół Budowlanych w Brzegu Zespół Szkół Sportowych w Tarnowie Zespół Szkół Technicznych w Gorlicach
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Zamościu Zespół Szkół Publicznych im. M. Reja w Rejowcu Zespół Szkół Elektronicznych w Jeleniej Górze
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krotoszynie Zespół Szkół im I. Łukasiewicza w Nowej Sarzynie Zespół Szkół (Szkoła Podstawowa i Gimnazjum) w Osiecznej
Zespół Szkół Gimnazjalnych, Licealnych i Zawodowych w Byczynie Zespół Szkół Rolniczych CKP Miętne Zespól Szkolno-Przedszkolny w Jabłkowie
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Jamielniku Zespół Szkół nr 2 im. K.K. Baczyńskiego w Ełku Zespół Szkół Specjalnych nr 103 w Poznaniu
Zespół Szkół nr 5 w Kędzierzynie – Koźlu Katolickie Liceum Ogólnokształcące i Katolickie Gimnazjum SPSK w Białymstoku Zespół Szkół z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego w Hajnówce
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Rudzie Śląskiej Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Wałczu Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stefan Roweckiego „Grota’’ OPOLE
Zespół Szkół Ekonomiczno - Usługowych w Rybniku Zespół Szkół w Chróstniku Zespół Szkół nr 10 w Gdyni
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Gryfinie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Szydłowcu Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu
Zespół Szkół Gastronomicznych w Bydgoszczy Zespół Szkół nr 1 w Świdnicy Zespół Szkół Społeczno-Socjalnych w Lubinie
Zespół Szkół Ogrodniczych w Bydgoszczy Zespół Szkół nr 20 w Gorzowie Wielkopolskim Zespół Szkół Sportowych w Rewalu
Zespół Szkół Inżynierii Środowiska w Toruniu Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Rudzie Śląskiej Zespół Szkół w Błędowie
Zespół Szkół im. A. Średniawskiego w Myślenicach Zespół Szkół Ogólnokształcących w Mielcu Zespół Szkół w Ostrorogu
Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach Zespół Szkół Ogólnokształcących w Rytwianach Zespół Szkół w Węglowicach
Zespół Szkół Morskich im. E. Kwiatkowskiego w Świnoujściu Zespół Szkół Publicznych w Szlachcie Zespół Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim
Zespół Szkół Specjalnych w Ostrowcu Świętokrzyskim Zespół Szkół Ogólnokształcących w Starej Wojskiej Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 17 Specjalnych im. Karola Wojtyły - papieża Polaka w Kielcach
Zespół Szkół w Chełmie Śląskim Zespół Szkół Budowlanych w Braniewie  
 

Inne

Poradnik Logopedyczny - Płock Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie Centrum Doskonalenia i Edukacji we Włocławku
Szkolne Schronisko Młodzieżowe "PODLASIE" Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Złotoryi Centrum Kształcenia Ustawicznego w Koszalinie
Zachodniopomorskie Centrum Edukacyjne Studio Edukacyjne EKO-TUR w Warszawie Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim
Szkoła Muzyczna I i II Stopnia w Lublinie Społeczne Szkoły Terapeutyczne im. H. Ch. Andersena w Lublinie Ośrodek Kształcenia Ustawicznego Nauczycieli w Lesznie
Państwowe Studium Stenotypii i Języków Obcych - ZSP Śląska Szkoła Nauk Użytecznych Zespół Placówek Oświatowych w Złotnikach
Szkolne Schronisko Młodzieżowe "JURA" w Olkuszu Studium Ekonomiczne "Forum" w Rawie Mazowieckiej Jerzy Piskor
Szkolne Schronisko Młodzieżowe "Paprotka" w Białowieży Medyczna Szkoła Policealna w Mińsku Mazowieckim Leszek Zaleśny
Zespół Obsługi Placówek Oświatowych w Żyrardowie Bursa Międzyszkolna w Jarosławiu Specjalna Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Ewangelickim Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Koszalinie Kaliski Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza - organizatorzy Szkoła Podstawowa nr 7 im. A. Mickiewicza w Kaliszu Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sząbruku
Henryk Baniak:
http://zsszydlowiec.pl
http://www.edukator.net.pl
http://www.mikroprzedsiebiorczosc.pl
http://www.sted.org.pl
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy "Srebrny Dwór" w Polanowie  

Inne ciekawe strony