VULCAN od 25 lat kreuje standardy zarządzania polską oświatą. Nasze idee – arkusz organizacyjny, elektroniczny nabór, elektroniczne wypełnianie świadectw, plan lekcji – to dzisiaj rozwiązania powszechnie stosowane w szkołach.
Tworząc rozwiązania dostosowujemy je do potrzeb i wyzwań, z którymi muszą się zmierzyć zarządzający oświatą. Innowacyjne produkty ułatwiają codzienną pracę i podejmowanie decyzji. Dążymy do jak najlepszej organizacji oświaty. Nasze analizy i usługi i doradcze wspomagają menedżerów na każdym szczeblu zarządzania.
Ludzie są najcenniejszym kapitałem w każdej organizacji. Ich rozwój wspieramy, elastycznie dopasowując szkolenia do bieżących potrzeb.
Korzystając z mobilnych rozwiązań, gwarantujemy możliwość takiego kontaktu szkoły z rodzicami, jakiej oczekuje współczesny rodzic.
Pozycję lidera zdobyliśmy dzięki zaangażowaniu i pasji wielu ludzi.
Innowacyjność, kreowanie nowych rozwiązań, efektywne partnerstwo w tworzeniu przyszłości oświaty - to nasze najważniejsze cele.
Bycie liderem zobowiązuje. Zmieniamy się, aby być zawsze blisko naszych klientów i najpełniej wspierać ich w codziennym dążeniu do celu.
VULCAN nowoczesnych rozwiązań
VULCAN dobrych pomysłów
VULCAN kompetencji
VULCAN energii
VULCAN to my
DLA CIEBIE


Ośrodek Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych (ORKE) to niepubliczny ośrodek doskonalenia nauczycieli, którego organem nadzorującym jest Mazowiecki Kurator Oświaty. Od 2014 roku towarzyszymy nauczycielom oraz dyrektorom szkół i placówek oświatowych w rozwoju zawodowym. Odbywa się to zarówno poprzez dostarczanie wiedzy i umiejętności w różnych obszarach zgodnych z najnowszymi trendami w edukacji, jak również wychodzenie naprzeciw potrzebom.

W ciągu dwóch lat:

- współpracowaliśmy z ponad 48 tysiącami nauczycieli i dyrektorów,

- zrealizowaliśmy szkolenia w zakresie 80 tematów,

- zaprosiliśmy do współpracy ponad 100 znakomitych trenerów i autorów.


Firma ISKU jest największym producentem mebli szkolnych i biurowych w Finlandii, będąc na rynku od prawie 90 lat, znana do tej pory przede wszystkim w Skandynawii i Krajach Nadbałtyckich oraz Rosji.

W 2015 roku weszliśmy na polski rynek, a niedawno otworzyliśmy showroom w Warszawie, co spotkało się z dużym zainteresowaniem zarówno architektów jak i Klientów.


Od 12 lat wydajemy profesjonalne publikacje wspierające dyrektorów placówek oświatowych w codziennych obowiązkach. Naszym celem jest zapewnienie Państwu poczucia bezpieczeństwa przy podejmowaniu decyzji poprzez dostarczanie wiarygodnego źródła informacji prawnych. Pragniemy również inspirować do poszukiwania nowatorskich rozwiązań i promować nieszablonowe, ale skuteczne pomysły na zarządzanie.
udowanie naszego portfolio zaczęliśmy od programu na płycie CD – „Niezbędnika Dyrektora Szkoły”, który do dziś dostarcza wiedzy prawnej i wzorów dokumentów, nieustająco ciesząc się Państwa uznaniem. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów wkrótce wydaliśmy kolejne programy: „Niezbędnik Dyrektora Przedszkola” i „Personel w Oświacie” oraz „Niezbędnik Dyrektora Placówki Niepublicznej. Przedszkole i Żłobek”.
W 2008 r. wprowadziliśmy na rynek nowoczesne publikacje na tradycyjnym – papierowym nośniku: czasopisma „SZKOŁA. Miesięcznik Dyrektora” i „PRZEDSZKOLE. Miesięcznik Dyrektora”. Natomiast od 2011 r. wydajemy produkt skierowany do wychowawców dzieci i młodzieży – miesięcznik ”Sygnał”.
Od 2012 r. organizujemy również szkolenia dla dyrektorów placówek oświatowych i nauczycieli. Sukces specjalistycznych szkoleń otwartych i zamkniętych oraz konferencji i seminariów oświatowych w największych miastach Polski to dla nas powód do dumy i radości.

 

Partnerzy Kongresu

Czy system edukacji w Polsce potrzebuje reformy? Czy szkoła uczy kreatywności? Czym w ogóle jest kreatywność i czy można się jej nauczyć?
Te pytania stają się coraz ważniejsze. Świat zmienia się dziś szybciej, niż kiedykolwiek wcześniej i nikt nie potrafi do końca przewidzieć, w jakich okolicznościach żyć będą dzieci, które dziś trafiają do szkoły. Jedną z osób, które starają się na te pytania odpowiedzieć, jest Sir Ken Robinson – były profesor Uniwersytetu Warwick, który za swój wkład w naukę sztuki w szkołach otrzymał od Królowej Elżbiety II tytuł szlachecki.
Zainspirowani jego osobą i ideami postanowiliśmy założyć wydawnictwo, by wydawać jego książki w Polsce – uznaliśmy, że to bardzo ważne, żeby jego głos w tej dyskusji trafił także tutaj.
W swoich książkach pisze o tym, czym jest kreatywność i jak się jej uczyć. Po wieloletniej pracy z dziećmi, młodzieżą, firmami i organizacjami na całym świecie głęboko wierzy, że każdy człowiek rodzi się z ogromnymi pokładami naturalnych talentów i uzdolnień. Przyczyn tego, że wielu z nas ich w toku życia nie odkrywa upatruje w dużej mierze w tym, w jaki sposób kształcimy dzieci w systemach edukacji. Pokazuje, jak te systemy zmieniać i w jaki sposób wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najlepszego, bo tylko w ten sposób możemy przygotować się do życia w zupełnie nieprzewidywalnej przyszłości.
Element to Żywioł. Twój Żywioł to miejsce, w którym naturalne talenty spotykają się z pasją. Naszą misją jest inspirować i zachęcać ludzi do szukania swojego Żywiołu. Skupiamy wokół siebie tych, którzy, jak my, cenią kreatywność.


Na rynku istniejemy od 2006 roku od początku zajmując się drukiem legitymacji służbowych nauczyciela. Zaufało nam już ponad 4000 placówek z całej Polski, dla których wykonaliśmy już 60000 szt. legitymacji. Przykładamy dużą wagę do jakości wykonanych kart, wykorzystując do tego celu tylko sprawdzone urządzenia do personalizacji.

Traktujemy poważne każde zlecenie nawet na pojedyncze legitymacje. Naszą ofertę tworzymy w taki sposób, żeby ułatwić składanie zleceń ustalając np. jednakową ceną niezależnie od ilości, dzięki czemu poinformowanie nauczycieli o koszcie jej wytworzenia jest dużo prostsze.

Jesteśmy również bardzo elastyczni w zakresie sposobu składania zamówienia. Umożliwiamy składania zamówień w formie papierowej jak i elektronicznej. W każdej chwili możemy również udostępnić dostęp do składania zamówień w formie elektronicznej nawet jeśli poprzednie zamówienia były papierowe.


Firma Mentor istnieje na polskim rynku od 2001 roku. Chęć realizacji swoich pasji oraz wiedza z zakresu elektroniki pozwoliły założycielom przedsiębiorstwa na uruchomienie produkcji wyspecjalizowanych urządzeń elektronicznych i błyskawiczne zajęcie pozycji lidera w swojej branży.

Jak podkreślają założyciele, nadrzędnym celem firmy jest nie tyle pokazywanie nowoczesnych produktów z segmentu elektroniki, co uzmysłowienie, jak te rozwiązania można wykorzystać w szkole, urzędzie czy podczas prowadzenia konferencji. Identyfikując się z własną nazwą, „Mentor” stara się doradzać i dzielić swoim doświadczeniem i umiejętnościami. To one bowiem przekładają się na zaufanie i satysfakcję klientów.

Doskonale oddaje to motto firmy – „Wasze potrzeby są naszą inspiracją!”


 

F.H. SYSTEM powstała w 2007 roku. Dzięki wieloletniej działalności zdobyła zaufanie i uznanie klientów na terenie całej Polski, Słowacji oraz Niemiec. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, produkty zaczynają pojawiać się na Czechach, Węgrzech oraz w Austrii.

Firma oferuje wielofunkcyjne  szafki szkolne spełniające wymagania określone przez Polski Komitet Normalizacji, Miar i Jakości PN-90/F-06010/05.

Szafki szkolne ubraniowe i podręcznikowe z drzwiami wyposażonymi w wywietrzniki oraz miejsca na identyfikator. W każdej komorze znajduje się półka, w szafkach ubraniowych dodatkowo znajduje się drążek na ubrania oraz dwa haczyki. Standardowo, szafki szkolne zamykane są  zamkiem z kodem szyfrowym.

Produkty wykonane są z wysokiej jakości blachy stalowej, malowanej techniką proszkową w szerokiej gamie kolorystycznej według palety RAL.


   

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka powstało w 1997 r. Jest jednym z największych wydawców publikacji fachowych z zakresu rachunkowości, podatków, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, bhp, zarządzania oraz oświaty. Łączna liczba publikacji to ponad 200 tytułów. Są to zarówno segregatory wymiennokartkowe, newslettery, jak i książki oraz e-lettery. Wszystkie tytuły z portfolio Wydawnictwa Wiedza i Praktyka prezentują najwyższy stopień profesjonalizmu. Został on osiągnięty m.in. dzięki współpracy z ponad 800 ekspertami w poszczególnych dziedzinach - zarówno ze środowiska akademickiego, z największych firm sektora prywatnego i państwowego, jak i instytucji państwowych. Wydawnictwo Wiedza i Praktyka współpracuje z międzynarodowym koncernem wydawniczym VNR i w swej działalności korzysta z jego bogatych, wieloletnich doświadczeń.

Portal Oświatowy jako jedyny pomaga osobom zarządzającym placówką oświatową w rozwiązywaniu bieżących problemów: 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku, dostarczając odpowiedzi na indywidualne pytania, gotowe procedury, wzory dokumentów oraz obowiązujące interpretacje przepisów zgodne z wytycznymi organów nadzoru.


 


International Medicine Studies (http://www.ims-medstudy.com) jest słowacką firmą, która od ponad 10 lat zajmuje się rekrutacją na studia w języku angielskim na kierunki biomedyczne takie jak, medycyna (Koszyce, Bratysława), stomatologia (Koszyce), farmacja (Brno) i medycyna weterynaryjna (Warszawa, Brno). IMS w swojej ofercie proponuje jedynie europejskie akredytowane uczelnie i jest ich oficjalnym reprezentantem. IMS w odróżnieniu od wielu innych firm tego typu, nie tylko pomaga kandydatom przebrnąć przez procedurę rekrutacyjną ale po dostaniu się na wymarzony kierunek ułatwia adaptację w nowym miejscu oraz opiekuje się „swoimi studentami” przez cały okres studiów. Pomoc jest świadczona 24/7 przez przyuczelniane filie IMS. To odróżnia IMS od konkurencji i sprawia, że tak wielu kandydatów wybiera właśnie nasze usługi. Dotychczas możemy pochwalić się współpracą z ponad 3500 kandydatami/studentami z różnych krajów Europy, Ameryki Północnej i Azji.

IMS jest najlepszym wyborem dla młodych osób, które nie boją się marzyć i urzeczywistniać swoje marzenia. Osób, które wiedzą, że studiowanie w języku angielskim wymarzonego kierunku jest w zasięgu ręki dzięki IMS, który w razie potrzeby dostarczy niezbędnych narzędzi w postaci kursów przygotowawczych oraz pomoże w wypełnieniu formalności związanych z rekrutacją. 


 

Funmedia wspiera polską edukację i promuje rozwój rodzimego e-learningu, dlatego firma chętnie angażuje się w liczne projekty społeczne. Umożliwiają one bezpłatny dostęp do naszej platformy dzieciom, młodzieży a także dorosłym chcącym uczyć się języka angielskiego. Dodatkowo jesteśmy inicjatorem programu Narodowy 2.0, mającego na celu upowszechnienie nowoczesnych multimediów edukacyjnych w systemie oświaty poprzez kształcenie językowe.

Funmedia Sp. z o.o. to lider na międzynarodowym rynku nowoczesnych multimediów edukacyjnych. Polska firma z Wrocławia, która w branży e-learning funkcjonuje od 2009 roku. Po dwóch latach działalności otrzymała akceptację MEN dla FunEnglish.pl, pierwszego podręcznika online do nauki języka angielskiego dla dzieciw wieku 6-12 lat. Portfolio produktów Funmedia składa się z kilkunastu e-kursów językowych (m.in.English123.biz, Hiszpański123.pl) oraz specjalistycznych (np. Pisz123.pl,Photoshop123.pl), sprzedawanych na 26 rynkach świata.


„PERKOZ” to murowany, całoroczny, dwukondygnacyjny obiekt hotelowy. Leży na półwyspie w centrum lasu, nad wielkim bardzo czystym jeziorem Pluszne, na pograniczu dwóch krain geograficzno-historycznych: Warmii i Mazur. Ośrodek posiada dogodne położenie komunikacyjne – jest położony zaledwie 8 km od głównej szosy z Warszawy do Gdańska i Olsztyna. Ośrodek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Proponuje następujące formy rekreacji i wypoczynku: konferencje, szkolenia, imprezy okolicznościowe, pobyty rodzinne, formy harcerskie, Zielone Szkoły, pobyty dla dzieci i młodzieży, obozy.


Nasze wydawnictwo istnieje od roku 1999.
Jesteśmy wydawnictwem dla nauczycieli, wychowawców, dyrektorów szkół, szkolnych pedagogów i psychologów, a także dla tych wszystkich wychowawców i rodziców, którzy z wielkim poświęceniem pracują, by - niezależnie od problemów wynikających bądź z uwarunkowań społecznych, bądź zaburzeń, chorób czy dysfunkcji wrodzonych - włączyć swych podopiecznych w główny nurt życia w społeczeństwie i zapewnić im zarówno godziwe, jak i godne życie.

Chcemy pomóc wychowywać - to nasza misja.

Publikujemy poradniki dla wszystkich osób, którym na sercu leży przygotowanie młodych ludzi do życia w społeczeństwie (w tym także staramy się udostępniać najlepszą literaturę zagraniczną), podręczniki pedagogiki, poradniki z zakresu zarządzania dla dyrektorów szkół, książki metodyczne z zakresu nauczania języków obcych.


Agencja Turystyczna ATAS jest czołowym organizatorem turystyki językowej i młodzieżowej
w Polsce. Biuro zostało założone w 1989 roku.

ATAS specjalizuje się w organizacji wyjazdów na kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest przedstawicielem renomowanych szkół językowych za granicą i posiada kilkaset ofert kursów: wakacyjnych, całorocznych, standardowych, intensywnych, specjalistycznych oraz wyjazdów grupowych.

ATAS organizuje również wyjazdy językowe połączone z praktykami do Irlandii oraz rok szkolny - szkoła średnia w USA, Irlandii i Niemczech. Jako jedyne biuro w Polsce prowadzi w okresie wakacji regularne połączenia autokarowe do szkół językowych w Anglii.

ATAS jest również czołowym organizatorem turystyki młodzieżowej. W ciągu roku wysyła wiele grup na zagraniczne wycieczki szkolne (m. in. na bardzo popularne warsztaty językowe w Londynie). W każdym roku ATAS rozszerza swoją ofertę obozów i koloni dla dzieci i młodzieży.


Podręczniki tradycyjne i elektroniczne, zeszyty ćwiczeń i e-ćwiczenia, tradycyjne pomoce i nowoczesne platformy e-learningowe. To nie jest oferta jutra! U nas jutro jest dziś. To właśnie my: najstarszy, największy i …najprężniej rozwijający się wydawca edukacyjny w Polsce – Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Po prostu WSiP.
Zapewne znasz WSiP. Wiesz, że tworzymy podręczniki, atlasy, słowniki, ćwiczenia dla szkół wszystkich typów, także zawodowych. Ale czy wiesz, że mamy w ofercie ponad 1,5 tys. publikacji? Że z każdej z nich jesteśmy dumni? Bo jesteśmy, nawet bardzo, tak jak i z zaufania, którym od lat obdarzają nas nauczyciele, rodzice i dzieci. To dzięki niemu właśnie możemy budować nowy WSiP. Taki, w którym to, co stare i sprawdzone, spotyka się z tym, co nowe i pionierskie. Bo my nie czekamy na nowoczesną ofertę edukacyjną. My ją tworzymy!

Nauczycielom i uczniom proponujemy edukację na miarę technologicznej rewolucji naszych czasów. W naszej ofercie mamy e-booki i e-ćwiczenia. To my pierwsi w Polsce wprowadziliśmy je na tak szeroką skalę. E-ćwiczenia wraz z systemem automatycznego sprawdzania wyników umieściliśmy na platformie edukacyjnej WSiPnet.pl. Stworzyliśmy w ten sposób nowoczesne środowisko pracy dla ucznia, zapewniliśmy komfort i oszczędność czasu nauczycielom. Zadbaliśmy także o dobre przygotowanie do egzaminów. To dzięki nam uczniowie mogą, nie odchodząc od komputera, przygotować się do egzaminu szóstoklasisty, gimnazjalisty i do matury. Niektórzy mówią o tym self-learning. My mówimy: portal egzaminacyjny Egzamer.pl.


Wolters Kluwer SA jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw.

Wolters Kluwer buduje swoją pozycję na rynku opierając się na pięciu zasadach: nastawieniu na klienta, innowacyjności, odpowiedzialności, prawości oraz tworzeniu nowych wartości. Wartości te stanowią podstawę, na której budowane są wszystkie marki Wolters Kluwer SA.

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer SA znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia i konferencje.


Uczenie się to nie tylko poznawanie odpowiedzi, zdobywanie kolejnych wycinków wiedzy ogólnej. To nie coś, co łatwo zmierzyć za pomocą ocen i egzaminów. To nie tylko przyswajanie sobie wiedzy, którą posiedli już inni ludzie. Uczenie się to przygoda na całe życie. To niekończąca się wyprawa badawcza, której celem jest zrozumienie.

Chcemy aby firma Transfer Learning Solutions towarzyszyła Wam w tej podróży aby przygodę z edukacją uczynić przyjemniejszą, efektywniejszą i skuteczniejszą. Kierujemy nasze rozwiązania do: Rodziców, Przedszkoli, Szkół i Samorządów.


     

Eden Springs – dostawca wody i kawy. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie dostaw wody i kawy, dopasowane do potrzeb każdego Klienta w firmie lub w domu. Jesteśmy liderem na rynku dostaw krystalicznie czystej wody źródlanej i międzynarodowym graczem na rynku kawowym. Jako część grupy Eden Springs International, obecnej w 15 innych krajach, posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w zapewnianiu wysokiej jakości usług do biur i domów. Eden Springs Polska wykorzystuje bogactwo wiedzy i know-how, aby zapewnić Tobie to, co niezbędne do zachowania zdrowia, energii i dobrego samopoczucia. 


Firma przeprowadza profesjonalne szkolenia dla dyrektorów placówek oświatowych i dla rad pedagogicznych m. in. „Efektywna komunikacja i współpraca w zespole”, „Organizacja i praca w zespołach projektowych i przedmiotowych” czy „Sytuacje konfliktowe w szkole”.

 
Wystawcy Kongresu
 

ENTELO to producent Dobrego Krzesła, które zostało docenione przez czołowe instytuty medyczne, jako produkt niwelujący powstawanie wad postawy. Oferta firmy obejmuje kolekcje krzeseł przeznaczonych do szkół i przedszkoli, jak również nowoczesne linie foteli pracowniczych i menedżerskich.

Firma Nowa Szkoła Sp. z o.o. to lider polskiego rynku mebli, pomocy dydaktycznych, pomocy edukacyjnych, naukowych i rehabilitacyjnych. Od 1992 roku kierujemy swoje działania tam, gdzie przebywa małe dziecko. Jesteśmy największą polską firmą, która kompleksowo wyposaża placówki w meble żłobkowe, meble przedszkolne i szkolne jak również klienta indywidualnego. W naszej ofercie znajdują się między innymi: meble przedszkolne, szkolne i żłobkowe, sprzęt rehabilitacyjny, sprzęt sportowy, pomoce dydaktyczne i naukowe oraz zabawki edukacyjne.


Od ponad 13 lat zajmujemy się tworzeniem specjalistycznego oprogramowania komputerowego związanego z poradnictwem zawodowym i planowaniem kariery, zawierającego profesjonalne, znormalizowane testy do samobadania.
Opieramy się na wiedzy i doświadczeniu najlepszych polskich specjalistów, którzy od lat związani są z tematyką rozwoju zawodowego człowieka, poradnictwem zawodowym i rynkiem pracy. Wśród naszych współpracowników są osoby, które tworzyły najnowsze rozwiązania w poradnictwie zawodowym i budowały pierwsze Centra Informacji Zawodowej w Polsce.
Znaczna część naszej kadry to osoby, które zawodowo zajmują się problematyką orientacji i poradnictwa zawodowego, oddziałując na najcenniejsze dziś bogactwo każdego kraju – zasoby ludzkie.
PROGRA to także profesjonalny i energiczny zespół składający się ze specjalistów w zakresie programowania i grafiki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży IT i współpracy z naszymi Klientami z dumą tworzymy i rozwijamy produkty najwyższej jakości.
Nasza firma jest elastycznym i wiarygodnym partnerem. Oprócz stałej oferty tworzymy także oprogramowanie na indywidualne zamówienie.


Wspieramy placówki oświatowe w zakresie ochrony danych osobowych. Prowadzimy audyty i doradzamy środki bezpieczeństwa, tworzymy i wdrażamy wymagane prawem dokumentacje przetwarzania danych, zgłaszamy zbiory do GIODO, szkolimy dyrektorów oraz Rady pedagogiczne z zasad ochrony danych osobowych na stanowisku pracy nauczyciela.
Z naszych usług skorzystało już blisko 1000 placówek.

Nasi eksperci i konsultanci wywodzą się ze środowiska oświaty, dlatego znają doskonale realia branży i dostosowują rozwiązania do jej możliwości organizacyjnych i finansowych. Gwarancja najwyższej jakości. Nasza kadra, posiada kwalifikacje uzyskane we współpracy z Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych.


Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe powstało w 1991 roku i było jedną z pierwszych prywatnych oficyn edukacyjnych w Polsce. Obecnie wydawnictwo kojarzone jest przede wszystkim ze świetnymi podręcznikami do nauki matematyki – serią Matematyka z plusem – z której korzysta 60 proc. uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Pierwsze publikacje, tzw. „zeszyty gdańskie” i Kalendarz ósmoklasisty, były również książkami do nauki matematyki.
Obecnie Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, oprócz podręczników do matematyki, wydaje również serie podręczników do edukacji wczesnoszkolnej (Lokomotywa), języka polskiego (Między nami, Nauka o języku), historii (Wehikuł czasu, Podróże w czasie), fizyki (Fizyka z plusem, Fizyka z tangramem), biologii (Biologia z tangramem) i plastyki (Świeżo malowane) oraz wiele książek pomocniczych.
Serie wydawnicze GWO cieszą się niesłabnącą popularnością, stale korzysta z nich ponad 40 000 nauczycieli. Rynkowy sukces wydawnictwo zawdzięcza znakomitym autorom, współpracy z doświadczonymi pedagogami, wrażliwości na uwagi nauczycieli oraz nieustannej trosce o jakość merytoryczną i edytorską publikowanych książek.


Firma Moje Bambino to młody i pełen entuzjazmu zespół, który kontynuuje 120-letnią tradycję firmy St. Majewski. Ponadwiekowa historia świadczy o stabilności na rynku oraz o niezawodnej jakości proponowanych produktów, dobrze znanych rodzicom i dziadkom dzisiejszych kilkulatków – chyba wszyscy w dzieciństwie rysowali doskonałymi kredkami Bambino.
Prezentujemy szeroki asortyment obejmujący tym razem nie tylko kredki, lecz bogatą i zróżnicowaną ofertę atrakcyjnych produktów dla przedszkoli i szkół, jak i klientów indywidualnych. Nasze pomoce edukacyjne kontynuują tradycję wyjątkowej jakości i przyczyniają się do wszechstronnego rozwoju dziecka.
Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na dodatkowe propozycje firmy Moje Bambino. To przede wszystkim oferta szkoleń doskonalących umiejętności, poszerzających wiedzę i podnoszących kwalifikacje nauczycieli, konkursy i promocje, wciąż przybywające nowości i galeria pomysłów.


Edumaster.pl jest serwisem internetowym umożliwiającym dostęp do najwyższej jakości multimedialnych materiałów edukacyjnych. Opracowaliśmy je od podstaw z myślą o uczniach i nauczycielach II, III i IV etapu edukacyjnego, aby pomóc w przygotowaniach i osiągnięciu przez uczniów jak najwyższych wyników z egzaminów kończących kolejne etapy kształcenia. Wszystkie materiały są zgodne z podstawami programowymi danych przedmiotów dla każdego poziomu nauczania oraz z wytycznymi CKE dotyczącymi poszczególnych egzaminów. Mogą być wykorzystywane przez nauczycieli i uczniów w trakcie całego procesu nauczania, jako uzupełnienie lekcji, nowoczesny sposób prezentacji i sprawdzania wiedzy oraz obszerna baza różnorodnych ćwiczeń do przygotowywania zadań domowych, testów, sprawdzianów i to niezależnie od rodzaju wykorzystywanych tradycyjnych podręczników.


Pomysł na Kreatywne Strefy Gier zrodził sie z przyjaźni i wspólnej pasji. Mieszkamy na jednym z rybnickich osiedli. Mamy w podobnym wieku dzieci, które razem grając i bawiąc się na podwórku zainspirowały nas do stworzenia alternatywy do tradycyjnych placów zabaw. Pomyślałyśmy o grach i zabawach podwórkowych z czasów naszego dzieciństwa. O tym jak łatwo było się integrować z innymi dziećmi na podwórku, wystarczył kawałek kredy, piłka, skakanka lub wszechobecny trzepak. Dzisiejsze dzieci większość czasu spędzają z tabletem w ręce,a na placach zabaw mają do dyspozycji piaskownicę, ślizgawkę i huśtawki – te bodźce już nie wyzwalają w dzieciach wyobraźni. Te niezbędne wyposażenie placów zabaw już nie inspiruje do wspólnych zabaw, do skakania, wyliczanek, biegania, itp. Zauważyłyśmy, że kiedy dzieciom narysuje się dowolną grę (np. klasy) – same wymyślają dla niej instrukcję i już to jest bardzo twórcze. Właśnie tak zrodził się pomysł – by połączyć tradycję z nowoczesnością, znane podwórkowe gry (sprawdziły się tak że znane gry planszowe jak np. Chińczyk) z nowoczesnym, trwałym materiałem. Znalazłyśmy taki materiał odpowiednio trwały, kolorowy, odporny na warunki atmosferyczne, a zarazem bezpieczny. To umożliwiło nam tworzenie niezwykłych projektów. Tak powstała nasza firma City Line sp. z o.o., która zajmuje się tworzeniem Kreatywnej Strefy Gier. Nasza firma szybko się rozwija i z każdym dniem zyskujemy coraz większe zaufanie naszych klientów, a przede wszystkim odbiorców naszych kreacji – dzieci i ich rodziców. Do każdej realizacji wkładamy mnóstwo serca. Chcemy aby wszystkie dzieci, nie tylko te małe ale też te nastoletnie oraz ich rodzice dzięki Kreatywnej Strefie Gier mogły więcej czasu spędzać wspólnie bawiąc się na świeżym powietrzu. To jest właśnie nasza misja.

Portal educarium stworzyliśmy, aby dzielić naszą edukacyjną pasję z Nauczycielami i Rodzicami. Aby promować otwarte formy nauczania, aby zachęcać do wczesnej i mądrej edukacji dzieci. Edukacji poprzez konkretne doświadczenie, nauki ’ręką, głową i sercem’. Na stronach portalu zamieszczamy propozycje zabaw edukacyjnych, karty pracy oraz ciekawe artykuły.

Chcemy wspierać nauczycieli i rodziców nie tylko poprzez sprzedaż najlepszych produktów. Educarium - to więcej niż sklep internetowy z dobrą ofertą pomocy dydaktycznych i zabawek edukacyjnych. Educarium to dynamiczny zespół ludzi, dla których ten portal jest wyrazem edukacyjnych pasji i celów!

Życzymy tak Tobie, jak i sobie rosnącego zadowolenia z tego miejsca!


REGIPIO to wydawnictwo edukacyjnych gier planszowych i karcianych do nauki języków obcych, które w niekonwencjonalny sposób wykorzystują ideę nauki poprzez zabawę. Wszystkie nasze gry powstają z inspiracji lektorów i według ich pomysłów. Opierają się na doświadczeniu w pracy zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. Wykorzystują nieograniczoną kreatywność najlepszych nauczycieli.

To gry powstające z pasji, zaangażowania i ogromnej wiedzy metodycznej. Grając w nasze gry, uczeń w tym samym czasie rozwija umiejętności z zakresu gramatyki, słownictwa i mowy.

Edukacyjne gry językowe REGIPIO to przede wszystkim idea nauczania najbardziej problematycznych aspektów języka w atrakcyjny i łatwo przyswajalny sposób. Lektorzy i lingwiści stosujący językowe gry REGIPIO osiągają wysokie wyniki nauczania, a uczniowie w sposób naturalny przyswajają język.

Nasze gry są ZABAWNE, MERYTORYCZNE I EFEKTYWNE!

Edukacja interaktywna to, ujmując szeroko, taki sposób prowadzenia nauczania i uczenia się, który zwiększa zaangażowanie i aktywność ucznia oraz daje możliwość wyboru własnych dróg poznania i rozwoju. Szczególną rolę w edukacji interaktywnej mają do odegrania media elektroniczne, czyli nauczanie z wykorzystaniem nowoczesnego oprogramowania, tablic interaktywnych, projektorów multimedialnych, komputerów, tabletów i innych urządzeń.

Łącząc ofertę oprogramowania edukacyjnego ze sprzętem prezentacyjnym, nasza firma jest jedynym w swoim rodzaju dostawcą tak kompleksowego wyposażenia szkół w nowoczesne interaktywne narzędzia. W ofercie posiadamy również tradycyjne pomoce edukacyjne oraz podręczniki szkolne.

Zapewniamy naszym klientom rzetelną informację oraz sprawne działania w celu dostarczenia najwyższej jakości produktów.


Wyposażamy instytucje oświatowe: żłobki, przedszkola, szkoły, poradnie, świetlice, kompleksowo m.in w pomoce dydaktyczne, kąciki zabaw.

Organizujemy warsztaty szkoleniowe dla nauczycieli w zakresie wykorzystywania pomocy dydaktycznych w szkołach, przedszkolach, ośrodkach metodycznych.
Kontakt:
e-mail: oskko@oskko.edu.pl
tel. kom.: 513-057-820
tel.: (89) 527-95-14
fax: (89) 679-05-59